WTF?
     
У Броварах забудовники пропонують комфорт

 Експерт у сфері нерухомості, Іван Кудояр розповів, якими факторами керуються українці, обираючи житло за межами столиці, зокрема в Броварах, повідомляє ресурс УНН. Популярність нашого міста пан Кудояр пояснює ростом кількості якісних житлових комплексів.

 - Бровари останнім часом дуже сильно підтягнулись. Там достатня кількість хороших комплексів з’явилась, достатньо високого класу, навіть у порівнянні з - київськими. Тому Бровари зараз забудовуються "попереду планети всієї - зазначив експерт. Він пояснив, якими факторами керуються українці, обираючи житло в містах-сателітах.

 - У Києві такого класу житло буде коштувати дорожче. Якщо в Броварах можна купити за 18-20 тис. грн за м2, то таке ж житло в межах Києва буде коштувати 25-28 тис. грн. Там воно якісне, але дешевше. Друга причина: молодь каже, що ми зараз працюємо вдома. У мене з 10 покупців 6 - пов'язані з ІТ-індустрією - програмісти. Тобто вони кажуть що їм без різниці, де сидіти за комп'ютером - в Києві чи в Броварах... Тим більше, що в Броварах масив зелений, там є поруч “Термінал”, там є "Новус" - все є. Уся інфраструктура. Вони кажуть - нам виїжджати не потрібно, ми працюємо за комп'ютером. Це друга причина. Третя - багато хто говорить: у нас родичі, тобто прив'язка до сімейних уз. Якщо у когось в Броварах хтось живе - у них питання не виникає, де купувати, - розповів І.Кудояр. Окрім того, Бровари мають зручне транспортне з'єднання з Києвом.

- Якщо порівнювати Бровари з тієї ж Бучею або Ірпенем, там теж багато будується, то основний наголос на дешевизну, а Бровари - це наголос на комфорт, там висотні будинки, красиві зводяться, - наголосив експерт.

Стаття підготована за матеріалами ресурсу "УНН".