WTF?
     
Хресна хода на честь почитання частинки Животворного Хреста Господнього у Княжичах

Сьогодні, 2 квітня 2016 р., у с. Княжичі Броварського району відбулася Хресна хода на честь почитання частинки Животворного Хреста Господнього, на якому був розіп’ятий Спаситель. За словами священиків, які служать у Патріаршому соборі, це незвичайна подія, адже Животворний Хрест, на якому Ісус Христос віддав життя за кожну людину, буде в ці дні доступний кожному, хто фізично бажає до Нього приложитись.

 

Усі охочі також матимуть виняткову можливість щоб перед унікальною реліквією заносити до Бога свої молитви та намірення.
Розпочалася хода о 15:00 біля будинку культури в центрі с. Княжичі і в ній мали можливість взяти участь всі бажаючі: були місцеві жителі с. Княжичі, кияни, гості з різних регіонів, також у ході взяли участь лідер ГАКу та помічник народного депутата України С.Г. Міщенка Руслан Лук’яненко, депутати сільської ради: Віталій Єзерський, Дмитро Іванов, Роман Тітарєв, Василь Самсонюк.

 
Увечері о 18:00 год., під час Вечірньої молитви священики урочисто винесли на середину храму, реліквіяр з частинкою дерева Животворного Хреста Господнього, та поблагословили ним вірян. Після цього усі охочі мали змогу почергово приступити, та оприклонитись до Хресного Дерева, на якому був розіп’ятий Господь наш Ісус Христос.

Громадський Актив Княжич "ГАК"