WTF?
     
Смітник у центрі Броварів

 Пролог. "Собаки дивляться на нас знизу вгору. Кішки дивляться на нас згори вниз. Свині дивляться на нас, як на рівних".

У. Черчилль.

 

 На вулиці Гагаріна, біля магазину "Варус" просто неба валяються кульки, папір, одноразові стаканчики. Звісно, можна все списати на сильний вітер, проте чомусь він не розвіяв смітники деінде по місту. Також можна звинуватити комунальників, але вони прибирають вранці.

 

 Протягом дня прилеглу територію мають доглядати підприємці. Це прописано у відповідному Рішенні БМР: "керівники підприємств торгівлі всіх форм власності зобов'язані забезпечити прибирання територій і скошування трави на  прилеглих ділянках до магазинів, їдалень, наметів, кіосків, ларьків, лотків на відстані 20 м від межі відведеної земельної ділянки, а при розташуванні об'єкта фасадом на вулиці - до середини проїжджої частини та належне нормативне освітлення".

 Зауважимо, що поруч з імпровізованим смітником не лише вищезгаданий супермаркет, але й пункт швидкого харчування, де можна замовити гарячу закуску та запашну каву. Місце особливо полюбляють водії, які паркуються навпроти ринку, особливо таксисти, які щодня ставлять автівки неподалік.

 

 Отже меседж можна адресувати й підприємцям, і просто громадянам. Перші повинні (зобов'язані) тримати територію в чистоті, другі - повинні, нам здається, мати сумління й доносити свої відходи до урн. Узагалі було б не погано, якби тут стояли камери спостереження, щоб місто мало змогу бачити своїх героїв.