WTF?
Більш того, звучали слова по те, що суддю Ганну Білик звинувачують у кримінальному злочині (хабарництво), і 26-го жовтня мають розглядати її справу в Деснянському суді м. Києва

Читати більше »

Рудня
Наразі тривають слідчі дії. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 756   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Станом на сьогодні в Броварському районі не відремонтовано жодного об'єкту в рамках «митного експерименту».   Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1028   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Менш ніж за дві години вогонь повністю ліквідували.   Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 216   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Розпорядження почали розсилати до сіл нової територіальної громади.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 776   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Крім того, закупили прилади для Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та районного відділення невідкладної допомоги.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 623   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На придбання мультимедійних програмних засобів із держбюджету було виділено понад 250 тис. грн.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1157   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській райдержадміністрації на якій було прийнято рішення оголосити населені пункти смт. Калита, с.Опанасів, с.Заворичі, с.Мокрець, с.Бервиця, с.Бобрик, с.Шевченкове, с.Гайове, с.Рудня, с.Семиполки благополучними щодо африканської чуми свиней  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 489   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В суботу 03.10.2015 року вранці о 10:00 в Броварах на центральному стадіоні СК "Спартак" відбудеться матч останнього 18-го туру в рамках чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд II ліги між місцевим ФК "Юніон" та ФК "Рудня" з одноіменного села.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 401   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Керівництво Головно управління та Броварського міськвідділу міліції занепокоєне скаргами громадян віддалених населених пунктів району на несвоєчасне реагування та прибуття нарядів міліції на місце вчинення злочину. Так, у приміщенні Заворицької сільської ради Броварського району відбулась робоча зустріч начальника громадської безпеки Головного управління Сергія Громського та начальника міськвідділу Миколи Клименка з головами населених пунктів Мокрець, Заворичі, Калита.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 762   
Рейтінг:    -
0
    +
1