WTF?
Мокрець
Вогонь охопив 600 м2 трав'яного настилу.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 126   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Одразу кілька пожеж сталося у Калиті.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 147   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Під час відпрацювання рятувальники обійшли подвір'я житлових будинків. Власникам наголошували на стані утримання електроприладів та газових приладів.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 151   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Графік планових відключень оприлюднено на офіційному сайті Київобленерго.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 742   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В суботу 13.08.2016 року о 10:00 в Броварах на стадіоні БВУФК, що по вул. Шевченка 23 пройде один з матчів IX туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд II ліги, на якому місцевий ФК "Юніон" буде приймати гостей із с. Мокрець ФК "Твереза Нація"  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 460   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській райдержадміністрації на якій було прийнято рішення оголосити населені пункти смт. Калита, с.Опанасів, с.Заворичі, с.Мокрець, с.Бервиця, с.Бобрик, с.Шевченкове, с.Гайове, с.Рудня, с.Семиполки благополучними щодо африканської чуми свиней  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 484   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Продовжують палати торфовища. ВКиївській області налічується 17 осередків тління торфу на загальній площі близько 107 га.. Усі місця займання локалізовані. Станом на 7-му годину ранку цього дня не вдалося загасити пожежу лише в селі Кулаженці – там ще палає 0,3 га. землі.   Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 493   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Ми вже розповідали про одного з чернігівських повстанських отаманів – Демида Ромашку, який у 1919 році підняв селян на боротьбу з Білою армією генерала Денікіна. Вони співчували, більше того – активно допомагали повстанським загонам, які діяли у прифронтовій смузі. Незабаром під командуванням Демида Ромашки вже перебувало 2500 бійців, озброєних чотирма кулеметами. Діяльність його загону розповсюджувалася і на території сучасної Броварщини.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 587   
Рейтінг:    -
0
    +
1