WTF?
Якщо зацікавила вакансія – надсилайте резюме на e-mail: office@brovis.net.ua 

Читати більше »

Бервиця
Щодо відповідальної особи за здійснення технічного нагляду на об’єкті, то його притягнуто до адміністративної відповідальності також із зобов’язанням усунути порушення  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1096   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
По прибуттю було встановлено, що горить лісова підстилка та трав`яний настил на площі 0,9 га  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 144   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
8 квітня 2017 року о 8:44 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі в с. Бервиця, садове товариство «Бервиця»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 653   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Станом на 15 вересня 2016 року газопостачання припинено у селі Бервиця Броварського р-ну та у Броварах, на вул. Гагаріна, 27, 29.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 656   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській райдержадміністрації на якій було прийнято рішення оголосити населені пункти смт. Калита, с.Опанасів, с.Заворичі, с.Мокрець, с.Бервиця, с.Бобрик, с.Шевченкове, с.Гайове, с.Рудня, с.Семиполки благополучними щодо африканської чуми свиней  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 517   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Продовжують палати торфовища. ВКиївській області налічується 17 осередків тління торфу на загальній площі близько 107 га.. Усі місця займання локалізовані. Станом на 7-му годину ранку цього дня не вдалося загасити пожежу лише в селі Кулаженці – там ще палає 0,3 га. землі.   Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 523   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Про одного з наших земляків – Героя Радянського Союзу Григорія Лаврентійовича Ступака із села Бервиця– у його воєнній біографії сказано: «Попереду – річка Нарва (на кордоні Росії та Естонії). Кулеметний взвод Григорія Ступака кинджальним вогнем не лише проклав шлях для піхоти, але й одним із перших увірвався в німецьку траншею. Ворожа контратака захлинулася, після чого гітлерівці ганебно втекли з поля бою. 5 вересня 1944 року наші частини вийшли на річку Нарва.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 703   
Рейтінг:    -
0
    +
0