WTF?
Залісся
Фуру "понесло" на слизькій дорозі, що призвело до зіткнення з мікроавтобусом. Удар був такої сили, що мікроавтобуса розірвало на шматки  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 7561   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
Таку суму він вимагав за суттєве зниження відпускної ціни ділової деревини.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 530   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
05.08.2016 в Броварському районні на АЗС "ОККО" біля с. Залісся, що біля повороту на завод "Кока-Кола" було пограбовано автомобіль марки "SKODA"  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1618   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
01.03.2016 року вночі, під час патрулювання села Богданівка Броварського району, група реагування патрульної поліції виявила автомобіль марки «ЗАЗ 926М» без державних номерних знаків. На вимогу зупинитися водій автівки не зреагував, продовжуючи свій рух за межі села.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 618   
Рейтінг:    -
1
    +
2
 
До правоохоронців звернулась дочка загиблого. Дівчину занепокоїло, що земля на городі стала просідати, коли вона почала шукати ймовірну причину, розкопала вбитого батька завернутого в поліетилен.  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 677   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
30.10.2015, на 42 км автодороги Київ-Чернігів (між с. Залісся та поворотом на смт. Велика Димерка), водій автомобіля AUDI, виконуючи маневр розвороту, не надав дорогу автомобілю OPEL, який рухався в напрямку м.Києва, внаслідок чого відбулось зіткнення даних транспортних засобів.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 639   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
Кілька днів тому надійшла інформація про те, що на одному із найбільших фермерських господарств Броварського району – ПАТ «Агрокомбінат Калита» - було зафіксовано небезпечний вірус АЧС (африканська чума свиней), де знаходиться 62,5 тис свиней. Зокрема, було повідомлено про підвищену загибель свиней групи відгодівлі на цьому фермерському комплексі.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 541   
Рейтінг:    -
1
    +
3