WTF?
Якщо зацікавила вакансія – надсилайте резюме на e-mail: office@brovis.net.ua 

Читати більше »

Залісся
Від пожежі постраждав лише транспортний засіб.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 241   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Інспекторів сектору реагування патрульної поліції Анну Форостовець і Андрія Джуракулова нагородили відзнакою МВС – вогнепальною зброєю.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1766   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Колишнього учасника АТО підозрюють у вчиненні замаху на вбивство, посяганні на життя працівників поліції, незаконному поводженні з бойовими припасами і заволодінні транспортним засобом.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 609   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Усіх зловмисників встановили та затримали. До обрання міри запобіжного заходу вони знаходитимуться в ізоляторі тимчасового тримання.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1628   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Під час затримання зловмисник з автомата Калашникова відкрив прицільний вогонь та кинув бойову гранату у бік працівників поліції. Після чого намагався втекти на службовій автівці. Однак завдяки професійним діям поліцейських його вдалося затримати на місці злочину.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1183   
Рейтінг:    -
2
    +
1
 
Фуру "понесло" на слизькій дорозі, що призвело до зіткнення з мікроавтобусом. Удар був такої сили, що мікроавтобуса розірвало на шматки  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 8149   
Рейтінг:    -
1
    +
2
 
Таку суму він вимагав за суттєве зниження відпускної ціни ділової деревини.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 594   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
05.08.2016 в Броварському районні на АЗС "ОККО" біля с. Залісся, що біля повороту на завод "Кока-Кола" було пограбовано автомобіль марки "SKODA"  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1661   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
01.03.2016 року вночі, під час патрулювання села Богданівка Броварського району, група реагування патрульної поліції виявила автомобіль марки «ЗАЗ 926М» без державних номерних знаків. На вимогу зупинитися водій автівки не зреагував, продовжуючи свій рух за межі села.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 679   
Рейтінг:    -
1
    +
2
 
До правоохоронців звернулась дочка загиблого. Дівчину занепокоїло, що земля на городі стала просідати, коли вона почала шукати ймовірну причину, розкопала вбитого батька завернутого в поліетилен.  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 740   
Рейтінг:    -
1
    +
1