WTF?


Концепція інтернет-видання 'At Brovary'


Хто ми? - Ми, мешканці Броварів та району, живемо у наших містах, с.м.т. і селах і хочемо знати про них все. Новини, історію, актуальні питання, політику і надзвичайні події. Ми хочемо володіти усією свіжою інформацію, бо нам потрібно планувати наступний день, тиждень, рік. Ми хочемо знати куди можна піти пообідати, де радять відпочити, якими послугами варто користуватися. Хочемо знати плани можновладців і пам'ятати обіцянки політиків. Бажаємо знати, чим живуть такі самі люди на сусідній вулиці, кварталі, селищі чим радіють і через що переживають. Чим ми їм можемо допомогти і як разом зможемо покращити життя в Броварах і селах.

Що ми хочемо? - Наша мета у полягає у висвітленні подій і випадків. Ми спробуємо не накладати власних суджень. Ми лише подаємо те, що бачили, те, як ми відчули і у чому прийняли участь. Важку роботу розвішувати ярлики і розфарбовувати події у потрібні кольори ми з легкістю віддамо іншим виданням. У наших об'єктивах усі будуть такими, якими ми їх бачимо, а не такими, як хочуть здаватися. Ми не домислюємо приховані змісти і не читаємо поміж рядків. Ми спробуємо бути наївно-позитивними, у спробах чиновника навести лад у галузі будемо бачити намагання покращити нам життя, приховування обличчя винуватця ДТП ми будемо розуміти як прояв його сорому, і щиро вірити крадію у його виправдовування, що його домашнім улюбленцям нічого їсти. І ми перші припинимо свою діяльність, якщо крен у будь-яку сторону стане заважати бачити нам життя довкола не таким простим, як воно здається нам тепер.

Як ми цього досягнемо? - Через щоденну роботу по збору і аналізу інформації. Через комунікацію із мешканцями і органами влади. Через спроби розуміння загальної логіки речей і змісту подій. Через призму відкритості, плюралізму думок і чистоти прагнень. Через інтернет і соціальні мережі.

Які критерії оцінки успішності нашої діяльності? - У кількості відвідувань наших ресурсів. У колі наших друзів і повазі наших недругів. У відчутті добре зробленої роботи після робочого дня. У змінах довкола, що ми їх плекали і висвітлювали. У довірі читачів і активності волонтерів. У можливості через N-років озирнутися і залишитися задоволеним побаченим.