WTF?
     
Підвищення тарифів ЖКГ в Броварах

Новий склад виконавчого комітету, затверджений вчора на позачерговій сесії міської ради, сьогодні зібрався на своє перше засідання. Першим рішенням виконкому стало підвищення квартплати з боку всіх ЖЕКів міста: як повідомляє депутат Олексій Здоровець від «Свободи», у середньому по місту тарифи зростуть на 20 копійок за квадратний метр.

Водночас ні на офіційному сайті, ні в повідомленнях відповідальних посадовців не вказується, як у відсотковому співвідношенні зростуть ціни. Детально лише з новими тарифами можна ознайомитися за посиланнями:

Нові тарифи у ЖЕК №1

Нові тарифи ЖЕК №2

Нові тарифи ЖЕК №3

Нові тарифи ЖЕК №4

Нові тарифи ЖЕК №5

Нагадаємо, що новий склад виконавчого комітету був проголосований учора, 15 березня під час позачергової сесії Броварської міської ради. Наразі до складу виконкому входять шість осіб:

  1. Сапожко Ігор Васильович, міський голова
  2. Здоровець Олексій Михайлович, секретар міської ради, обраний за списками ВО “Свобода”
  3. Резнік Олександр Вікторович, заступник міського голови, обраний депутатом міськради за списками партії “Батьківщина”
  4. Голубовський Григорій Павлович – заступник міського голови
  5. Виноградова Лариса Миколаївна – заступник міського голови
  6. Кузнєцов Костянтин Валентинович – керуючий справами виконкому.

Депутати, що підтримали це рішення, відкинули пропозиції громадськості включити до складу виконкому представників громадських організацій, а також представників усіх фракцій міської ради. “За” наявний склад виконкому вчора проголосували 20 з 34 присутніх міських депутатів.

Маєш Право Знати