WTF?
     
Коротко про 11-ту сесію: зрада, бійка, зеленка (ВІДЕО)

  15-го березня відбулась 11-та позачергова сесія БМР. Обговорювались поправки до бюджету міста, зокрема збільшення статті видатків бюджету (на відділ капітального будівництва). Також додалися ще два кадрові питання: розгляд кандидатур Лариси Виноградової та Костянтина Кузнєцова на посади заступника міського голови та керуючого справами виконкому відповідно, а також щодо складу виконкому. Зважаючи на пристрасті, що розгорілися на 10-ій сесії, було зрозуміло, що ця - не буде легшою.

 Прогнозовано із заявою виступив лідер "Свободи", Шевчук О. С. Він наполіг, щоб їхнього, вже, колишнього однопартійця, В. Кочубея було звільнено з посади голови земельної комісії.

 

- У нашій міській раді народилася тушка, тож від нашої фракції, хочемо вам її подарувати, - звернувся Олег Шевчук до Василя Кочубея. Після цього, під крики "ганьба" останнього хтось облив зеленкою.

 Гаряче було й під час обговорення реконструкції мосту на Онікієнка (Кутузова). Леонід Черепейнік намагався переконати людей, що найкраще, це довірити питання фахівцям. Дві-три незалежні компанії змогли б за місяць точно відповісти: чи варто Броварам ремонтувати й утримувати шляхопровід або вигідніше його знести й облаштувати дорогу?

 

- Тому, я прошу зняти пункт про шляхопровід до вивчення, поставити його на окреме голосування, для того, щоб депутати могли розібратися,.. Ми повинні приймати рішення об-грун-то-ва-но, - наполягає депутат. - Нам потрібна порівняльна таблиця... - Натомість Борис Дудко від "Батьківщини", наголошуючи, що він корінний житель району Торгмаш, озвучив протилежну позицію. На його думку, зволікання на довгий час відріже район від "цивілізації". Він закликав "ДемАльянс" та "Батьківщину" зустрітися з мешканцями Торгмашу й вислухати, що з цього приводу думають вони.

 Згодом зчинилася бійка. Представників "Батьківщини" вкрай образило, що "ДемАльянс" не поділяє їхнього погляду стосовно мосту. Як стверджують депутати ДемАльянсу, невідомі люди, які представились помічниками депутата міськради Бориса Дудка, спочатку заважали роботі депутатів, а потім погрожували фізичною розправою.

Над натовпом було чутно заклики Олега Берестового ("ДемАльянс") викликати поліцію.

- Ігоре Васильовичу, це ваша відповідальність! Це знакове відео! - обурюється депутат. Лунають викрики "викинути на х.." (вірогідно) того, хто спричинив неподобство.

Голосування за виділення коштів на ремонт шляхопроводу по вул. Онікієнка (Кутузова) закінчилось неочікувано. За проект проголосувало 20 депутатів, голосів яких вистачило, аби затвердити рішення.

 

Не обійшлося без сюрпризів. Виявилося, що п'ятеро депутатів проголосували "ЗА", протиріч своїм колегам по фракціям:

1. Андрій Лопатюк (ДемАльянс);

2.  Олексій Здоровець (Свобода);

3. Василь Кочубей (Свобода);

4. Юрій Чередник (Солідарність);

5. Максим Семенов (Самопоміч).

Юрій Чередник був виключений із фракції "Солідарність", про це повідомив Л. Черепейнік. Він пояснив це тим, що Ю. Чередник голосує ідентично з міським головою та партією "Єдність".

- Череднік, що кілька років прикидався депутатом БМР, після не тривалих торгів, зі знижками, по акційним цінам, продав свою душонку за майбутню посаду при івс, - пише Євген Грєдунов на своїй сторінці. - Тепер він не має права простягувати нам руку. Та поки ми не можемо помістити його в касту "недоторканих", як у індусів, навіть навпаки....
На сесії був присутній і депутат Верховної Ради України Павло Різаненко, який на своїй сторінці прокоментував даний епізод:

 Далі мова пішла про "своїх людей". Заступник міського голови, Лариса Виноградова та керуючий справами виконкому, Костянтин Кузнєцов втримали владні крісла. Це стало зрозуміло за підсумками голосування. Попри те, що депутати вже одного разу висловили обом недовіру, мер повторно виніс ці кандидатури на голосування. І недарма: і за Виноградову, і за Кузнєцова проголосувало 20 депутатів: "Єдність"; Радикальна партія"; "Укроп"; "Батьківщина"; позафракційний Лопатюк (обраний за списком "ДемАльянсу"), вищезгаданий, Ю. Чередник; М. Семенов; В. Кочубей; О. Здоровець.

 Отже, цей день дав відповіді на деякі питання. Наприклад, тепер ми знаємо, що "попутчіков" в Ігоря Васильовича більше, ніж здається на перший погляд, сьогодні ми вже знаємо їх в обличчя. Можна довго говорити про причини, але це факт. З іншого боку не зрозуміло, чим В. Кочубей (з точки зору "свободівців") відрізняється від О. Здоровця? Тож на багато запитань нам ще доведеться відповісти. Тим часом у соцмережах з'являються досить красномовні світлини, тож броварчани свої висновки вже зробили.

 Сам лідер броварської "Свободи" коментує останні події так:

Згадую сьогоднішню сесію - роблю порівняння.Поки в Донецьку та Луганську адекватні Українці займалися своїми турботами, "малороська" біомаса ходила з тітушками і намагалась зберегти стару владу(прибічників яНуковича) В результаті, нема Донецька і Луганська!Що сьогодні відбулось на сесії, боюсь проводить паралелі, але треба замислитись! - На питання про виключення О. Здоровця, Олег Сергійович відповів наступне - будь ласка,я зараз не можу дати відповідь поки не пройдуть загальні збори.

Звісно, сам О. Здоровець ніякої зради не визнає.

- Тепер ми маємо заступника з гуманітарних питань і керуючого справами виконкому. 
Тим, хто кричить «тушка» і «зрада» варто замислитись, а що саме вони роблять для міста замість криків? Чому ніхто не запропонував жодної кандидатури на заступника чи керуючого справами виконкому за ці місяці? Де ж конструктив? Окрім того аби кричати, виключати людей з фракції за власну думку і перетворювати сесії на балаган треба ще працювати.​

 Отже, хто винуватий, кожен для себе вирішить сам, але що ж цим робити? На цю тему намагається дати відповідь Аліна Дяченко ("ДемАльянс"). Потрібно: "нарощувати активність, підвищувати власний рівень обізнаності у питаннях життєдіяльності міста та роботи влади, активно долучатись до громадських та депутатських ініціатив, вчитись писати звернення та подавати запити, максимально посилити громадський контроль, створювати громадські організації та об'єднання, розповідати друзям і сусідам про те, що відбувається і головне - не сидіти склавши руки, а діяти!"

 Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Трибуна Бровари" та соцмереж.