WTF?
     
Дві футбольні школи Броварів помірялися силами у товариському матчі

 Бровари – місто, де активно розвивається дитячий спорт. Юні плавці й атлети, молоді ушуїсти та каратисти, волейболісти та футболісти вже здобувають перші нагороди і досягають неабияких звершень у спорті.

 Самих лише дитячих футбольних клубів у Броварах – три. Попри те, що школи існують ще не так давно, вони гарно себе зарекомендували. Між клубами навіть встановилися дружні взаємини. 

 У неділю, 13 березня на футбольному полі ЗОШ №6 відбувся перший товариський матч між маленькими вихованцями школи ім. Владислава Ващука та дитячого ФК «Юніон»

 Нагадаємо, футбольна школа Владислава Ващука існує у Броварах із грудня 2015 року, а дитячий футбольний клуб «Юніон» був створений лише місяцем пізніше.

  Попри холодну та невесняну погоду, юні футболісти із запалом змагалися, намагаючись забити якомога більше м’ячів у ворота суперників. Ще з перших хвилин гри футболісти дитячого «Юніону» виявилися спритнішими. Не докладаючи особливих зусиль, їм вдалося влучити у ворота вихованців школи Ващука тричі. Проте й ті змагалися, як дорослі. Хлопці багато атакували, як могли робили передачі. Що ж, не все вдається з першого разу.

 

  У другому таймі футболісти школи ім. Владислава Ващука певною мірою реабілітувалися. Хлопці відчули гру, ввійшли у форму – дитячий матч став більш схожим на дорослий. Перший забитий м’яч спортсменів футбольної школи відомого динамівця викликав суперечки – одні казали, гол треба зарахувати, інші – це проти правил, мовляв, воротар торкнувся м’яча. Все-таки гол зарахували.

 

  Для маленьких «юніонівців» другий тайм виявився не менш вдалим. Ще три забиті м’ячі, один з яких неабияк підняв настрій і юним спортсменам і тренерам. Воротар футбольної школи Ващука пропустив м’яч і навіть не встиг зрозуміти, як це сталося. Загалом маленькі «юніонівці» влучили у ворота суперників сім разів, завдяки чому і здобули перемогу у першому товариському матчі. Фінальний рахунок - 7:2 на користь "Юніону".

  Зазначимо, склад гравців протягом усьогу матчу декілька разів змінювався. Так тренери намагалися дати можливість усім вихованцям футбольних шкіл спробувати себе у реальній грі. Навіть наймолодші футболісти разом із дорослішими "колегами" нарівні змагалися за перемогу.

 

  Представник дитячої футбольної школи Владислава Ващука Віталій Кусташ так прокоментував гру і стан дитячого футболу у місті загалом:

  - Це був лише перший матч, тому очікувати побачити якусь надзвичайно якісну гру зарано. На рахунок поки що дивитися зарано, це можна буде робити лише після року роботи. Тоді ми зустрінемося, і це буде дійсно якісний футбол. Поки що це просто зародження дружніх відносин між двома клубами.

  Сьогодні у місті працює три дитячі футбольні клуби. Існує конкуренція. Це спонукає команди бути кращими. Ми за те, щоб у школах давали навички, а не просто заробляли гроші на дітях. Батьки самі можуть обирати команду з кращим тренером чи умовами. Для Броварів – це добре. Місто стає футбольним, бо саме з дитячого футболу розпочинається дорослий. Тому наше місто через рік-другий засвітиться на дитячій футбольній мапі.

 

  Президент клубу "Юніон" і тренер дитячого клубу Руслан Семенець підтримав слова Віталія і додав: «… товариським матчем ми започаткували добру традицію. Разом розвиватимемо дитячий футбол у Броварах».

  Сподіватимемося, що прогнози дорослих футболістів справдяться, і вже за декілька років вихованці броварських футбольних шкіл стануть відомими на весь світ спортсменами, які гратимуть у найкращих командах України та світу.