WTF?
     
Торгмаш в глянці

13.03.2016 року майже кожен під'їзд, кожна квартира, кожний будинок району Торгмаш в Броварах не залишився без повідомлення на глянці, що через деяких депутатів Броварської міської ради шляхопровід по вул. Онікієнка залишиться без ремонту.

 

Нагадаємо, що 12-го березня 2016 року при голосування за пакет рішень, серед яких було питання про виділення 14-ти млн. грн. на ремонт шляхопроводу на Торгмаші не вистачило два голоси для його ухвалення. Ось так тоді прокоментував дане голосування секретар Броварської міської ради Олексій Здоровець:

Хоча 10.03.2016 року депутати міськ ради проголосували за виділення коштів на ремонт шляхопроводу по вул. Онікієнка. Депутат міської ради Броварів Євген Гредунов теж не залишив сторінки соцмереж без своїх коментарів з цього приводу:

Вже сьогодні фото Гредунова Євгена знову вісить мало не на кожному стовпі на Торгмаші.

 

Цікаво, хто не пожалів 10-15 тис. грн. за терміновий тираж, розклейку та рознос по всім адресам мікрорайону. Спрацювали оперативно, нічого не скажешь. Таку б оперативність та на прибирання вулиць.

В листівці обіцяють сучасну чотирисмугову дорогу через шляхопровід вже до кінця року. Дві смуги ремонтують вже 2 роки, інші дві смуги хочуть відремонтувати за декілька місяців. Можливо працівники винайшли нову технологію чи ноу-хау, якими так славиться наше місто?

Також в листівці обіцяють створити еко-індустріальний парк.Не зрозуміло, що це за парк і навіщо мешканцям Торгмашу індустріальна зона під вікнами. Може поступово перенести все за окружну дорогу? А то у торгмашівців окрім п'ятачка під АТБ та бювета нема де провести час на вулиці. Ось і останній дитячий майданчик зрізали на вул. Москаленка (Красовського).

Як бачимо, політична боротьба за бюджетні кошти вийшла за межі міськради.