WTF?
     
У броварської "Свободи" на одного депутата менше

 10-го березня "Свобода" втратила В. Кочубея. По коментар ми звернулись до броварського лідера ВО, Олега Сергійовича Шевчука. Він підтвердив, що пан Кочубей вийшов з партії за власної волі.

- Він зіграв на випередження. У нього було кілька голосувань до цього, коли він отримав одну-другу догану. Його було попереджено, що ще одне не відповідне голосування, і ми простимося. 11-го, як раз, було таке голосування...

- Ви маєте на увазі "пакетне",  про міст на Торгмаші, гемодіаліз, інклюзивну освіту..?

- Так. Але це стосується не лише цього голосування, підкреслюю, це почалося раніше. 9-го числа ми зустрілися з паном Кочубеєм та висказали йому наболіле. Наприклад,  про перейменування вулиць він висказався, що як хоче, так і голосуватиме. Ми намагались йому донести, що в нас, як у партії має бути спільне рішення (про що повідомляє статут ВО). Це може комусь подобатися, комусь - ні, проте це наше кредо (про що йому було відомо). Пан Кочубей відповів, що голосуватиме так, як вважає за потрібне. Моя думка: він зблизився з Сапожко, через те, становиться некерованим.

 Отже він першим вніс заяви про вихід (з ВО), а я в, свою чергу, озвучили, що Василя Кочубея виключено з фракції. Через те, що він від нашої партії йшов на посаду голови постійної комісії із земельних питань, ми пропонуємо зняти його кандидатуру, щоб не нести цю відповідальність. Тобто він, просто, запобіг неминучому рішенню, адже знав чим усе закінчиться. Як би він був членом партії він би не міг голосувати, як заманеться, а так він знайшов вихід робити те, що йому скаже Ігор Васильович.