WTF?
     
ДТП за участю мотоциклістів в Броварах

11.03.2016 року в Броварах по вул. Ярослава Мудрого (вул. Кірова) на перехресті з вул. Грушевського відбулось ДТП за участю автомобіля MAZDA 3 та мотоцикла HONDA.

 

(фото надані потерпілим водієм Mazda)

З настанням весни в Броварах трішки потеплішало і власники мотоциклів дістали з гаражів своїх "залізних коней". Все частіше на броварських вулицях можна почути голосні гуркіти мототранспорту, які, наче боліди Формули-1, проносяться повз інший транспорт.
 
Так, 11 березня 2016 року о дванадцятій ночі в Броварах по вул. Ярослава Мудрого (вул. Кірова) на перехресті з вул. Грушевського відбулось ДТП. По вул. Ярослава Мудрого в напрямку Києва рухався легковий автомобіль MAZDA 3, який почав здійснювати поворот наліво на вул. Грушевського.

 

В цей момент мотоцикл HONDA з двома чоловіками, який рухався в цьому ж самому напрямку, порушуючи правила дорожнього руху, почав здійснювати обгін автомобіля "MAZDA", не справився з керуванням та здійснив зіткнення з легковиком.

 
В результаті потужного удару постраждали водій та пасажир мотоцикла, яких було доставлено в Броварську центральну районну лікарню. 

 
Пасажиру "залізного коня" пощастило більше, з травмами середньої тяжкості наразі перебуває в травмотолічному відділенні броварської лікарні.Чого не скажеш про водія HONDA, який з багачисленними переломами кінцівок та тяжкими травмами перебуває в реанімаційному відділенні БЦРЛ.

 

Водій та пасажир легкового транспортного засобу не постраждав.

На ранок 11.03.2016 року жителі міста могли спостерігати розбитий двухколісний засіб на місці ДТП.
Звертаємось до всіх власників мототранспорту з переконливим проханням бути гранично уважними на дорозі, завжди використовувати мотошоломи, ні в якому разі не порушувати норми дорожньої безпеки, в першу чергу, дотримуватися швидкісного режиму і правила маневрування.