WTF?
     
Міст на Торгмаші й надалі ремонтуватимуть

 

Нещодавно писали про те, що міст на вулиці Кутузова, не прослужить довго, навіть, відремонтований. Це журналістам підтвердили експерти ТОВ "Імперія доріг". Нарешті цим питанням перейнялися й депутати. Та чи є результат?

 10-го березня на сесію міської ради, було винесено питання про виділення наступного траншу для ремонту мосту на Торгмаші, повідомив Євген Гредунов (БПП) у соцмережах.
Пропонувались два варіанти - визначити вартість та терміни зносу моста та облаштування дорожньої розв'язки або визначити вартість та терміни ремонту моста.

 Зрозуміло, що міст, навіть після реконструкції, потребуватиме набагато більше коштів на обслуговування та поточні ремонти, ніж обслуговування ділянки дороги, зауважує депутат. Очевидно, що рано чи пізно, його все одно потрібно буде зносити. Не складно передбачити, що ці розходи ляжуть на наших дітей, підкреслює Є. Гредунов. А поки ця бездонна бочка по витягуванню бюджетних коштів залишилась.
На жаль, 20 депутатів проголосували за рішення фінансувати ремонт мосту без вивчення даного питання та без порівняння варіантів і їх наслідків. 
Мабуть, тільки багаті люди можуть так легко тратити гроші. Чужі гроші…, підсумовує Євген Валерійович.