WTF?
     
"Феєрія" танцювала для мам

4 березня 2016 року у школі мистецтв відбувся вже традиційний святковий концерт Зразкового хореографічного ансамблю «Феєрія» - «Танцюємо для нашим мам». Всі свої таланти вихованці присвятили найдорожчим своїм людям - мамам та бабусям, які постійно підтримують їх.

Танцювальне свято було цікавим, веселим, діти показали найкращі танцювальні номери, цікаві хореографічні прем’єри, бо кожен танець ансамблю – це маленький театральний спектакль,який передає глядачеві творчий сюжет, захоплює вишуканим костюмом, зворушує постановкою та виконанням. В залі панувала атмосфера свята, радості, піднесення, та хвилювання, бо виступати перед найближчими та найріднішими людьми – це подвійна відповідальність.

  

Море оплесків – це найкраща підтримка і подяка дітям за їх виконання, керівнику ансамблю та постановнику танцювальних композицій Анні Валеріївні Євтушенко та концертмейстеру Олені Григорівні Багмет за їхню творчу працю. Вихованці ансамблю «Феєрія» завжди наполегливо працюють щоб свої технічні та танцювальні надбання підняти на вищий рівень, бо хореографія – це постійна праця, безмежна творчість, фантазія, феєрія душі.

 

Відділ Культури М. Бровари