WTF?
     
At Brovary вітає жінок зі святом!

Надворі вже справжня весна – сніг розтанув, дощі припинилася, ще трохи і на деревах з’являться перші бруньки. Погода ніби натякає, восьме березня на порозі. Час вітати бабусь, матусь, дочок, подружок та й взагалі усіх знайомих дівчат із Міжнародним жіночим днем. Чоловіки, а ви вже привітали букетиком квітів своїх наймиліших? Не забувайте, головне – не подарунок, а увага.

Як природа у перші сонячні дні прокидається від холодного сну, так і ви, любі наші жінки, повертає у своє життя красу та нові яскраві барви. Життя – це не лише сірий колір. Весна – час оновлення. Відродіть радість у своєму серці. Теплі сонячні промінчики вам у цьому допоможуть. Весна принесе на своїх крилах лише найкращі емоції, ваше завдання – на все життя закарбувати спогади про них.

Редакція «At Brovary» від щирого серця поздоровляє всіх жінок із восьмим березня! У цей святковий день хочемо побажати вам найголовнішого для кожної у цьому світі – справжнього жіночого щастя. Нехай сварки та негаразди будуть непроханими гостями у вашому домі, а добробут і злагода оселяться у ньому назавжди. Нехай родина ваша буде здоровою, а ви – коханими та бажаними. Мрійте та вірте у те, що всі ваші прагнення обов’язково справдяться. Принаймні ми у цьому впевнені. Прекрасна стать людства, зі святом весни тебе, з 8 березня.