WTF?
     
Журналісти пікетували броварську прокуратуру

 4 березня о 12 години журналісти програми "Стоп Корупції" провели серію пікетів у Броварах. Спочатку пікетували, а потім увірвалися до місцевої прокуратури, щоб дізнатися у прокурора чому закрили кримінальну справу щодо побиття їхньої журналістки. 

 

 Нагадаймо, що 6 жовтня 2015 року журналістці проекту “Стоп корупції” Лілії Ткачук чоловік перешкоджав у селі Княжичі Броварського району. Готувався сюжет про незаконний розподіл землі та відгородження ділянок шлагбаумом.

Під час зйомки на журналістку напав Дмитро Іванов. Він кричав, ображав та штовхав дівчину. За фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 171.

Журналісти хотіли дізнатися, чому прокуратура досі на назвала прізвище підозрюваного. Справу згорнули більш як місяць тому - такою була офіційна відповідь Броварської прокуратури, - повідомляє журналіст "СтопКору" Наталя Полинкова.

 

 У відомстві відповіли: "Слідчим СВ Броварського ВП ГУ НП в Київській області 28.01.2016 прийнято рішення про закриття вказаного кримінального провадження, про що повідомлено Ткачук Л.І."

Про закриття провадження мені не було повідомлено. Я дізналася про це лише з відповіді на запит! - обурюється постраждала.

 Ліля Ткачук приходила на допит до Броварської прокуратури, 4 години поспіль відповідала на запитання. Їй обіцяли, що справу розслідуватимуть, зауважують колеги.

 

 Команда «СтопКору» обурена. Юристи вимагатимуть поновлення провадження, правозахисники проекту планують провести акцію протесту під стінами Броварської прокуратури з вимогою захистити журналістів від нападів під час виконання професійних обов'язків. Команда "СтопКору" звертається за підтримкою до колег: "Сьогодні від безсилля правоохоронних органів постраждали ми - завтра на нашому місці можете бути ви!"

 

 Після прокуратури журналісти вирушили пікетувати броварську поліцію з вимогою поновити розслідування. На останок журналісти прийшли з протестом до місцевого жителя, який у жовтні 2015-го напав на журналістку програми. Активісти розклеїли на воротах його будинку та шлагбаумі плакати.

 

 Отже, чим закінчиться ця справа, незабаром побачимо. Журналісти "At Brovary" й надалі слідкуватимуть за перебігом подій та інформуватимуть наших читачів.

 Стаття підготована за матеріалами ресурсів: "Канал 24", "СтопКор", "Інститут масової інформації"