WTF?
     
Ярмарок, якого не було

 Нещодавно КОДА  повідомила про те, що у Броварах відбудеться ярмарок, що триватиме з 2-го до 5-го березня, про що і повідомили наших читачів. Серед іншого анонсувалось, що "на Київщині пройдуть традиційні сільськогосподарські ярмарки, на яких покупцям у широкому асортименті запропонують продукти харчування та продовольчі товари."

 

Звісно, наші журналісти самі вирішили завітати на захід: скупитися, прицінитися, поспілкуватися, проте були розчаровані. 

 

 Сама місцина не дуже-то пристосована для ярмарку. Майже на виїзді з міста (Пекарня), обабіч проїжджої частини немає тротуарів, лише бруд, тож водії та пішоходи рухаються однією дорогою. Окрім того, другого березня ніякого ярмарку не було.

 

Попитавши у місцевих жителів, ми дізнались, що по буднях на Ярмарковій (в минулому вулиця Фрунзе) ринку не буває, це традиційні торги вихідних днів. 5-го березня розчарування стало ще більшим. Навіть у ринковий день добра половина прилавків пустувала.

 

 Це зовсім не те, на що ми очікували. Асортимент бідненький, ціни в середньому нічим не відрізняються від ринків деінде. Лише продавчиня миючих засобів зізналась, що у магазинах така продукція коштуватиме на дві-чотири гривні дешевше, адже супермаркети скуповуються великим оптом, що суттєво скорочує витрати перекупників.

 

 Самі продавці виявились не підготованими до уваги журналістів. Дехто, навіть, відкрито протистояв нашим журналістам вивчати ціни на прилавку, наприклад продавчиня птиці й риби. Жінка почала згортати "вітрину" з цінами. Дивно, адже ніякої крамоли ми не помітили - приморожене м'ясо за адекватними цінами:  філе індика коштувало 95 грн за кг, крило - 58, печінка - 45, стегно - 85, ніжка - 45, гуляш - 55, суповий набір (індичий кіль, доволі м'ясистий) - 19,90, курячий окорок - 35. Нічим не здивувала й риба (один прилавок на увесь ринок - солона й заморожена).

 

 Літр меду (різнотрав'я) на "ярмарку" коштує 28 гривень. Проте вибір невеликий, ми помітили тільки одну продавчиню з медом, який, переважно, був чомусь "розфасований" у півторалітрові баклажки. Ціни на печиво такі як і деінде. М'ясо коштує (найдорожча яловичина - 90 грн) в середньому, як і будь-де, різниця в тому, що не скрізь продається яловичина. До речі, вибір хороший, товар не обвітрений - усе свіженьке.

 

 Отже, у цілому бідненько, хороший вибір тільки у м'ясників (проте розеток ми не помітили, тож цікаво, як іде торгівля без холодильників улітку?).

 

Узагалі-то все є, по прийнятним цінам, але все таки ринок схожий не на міський, а на сільський - усього по трішки, до того ж, для покупців умови не створені.

 

 Дорога, що веде до ринку не пристосована для пішоходів, територія - не приведена у належний стан (не асфальтована, немає структури - тут тобі й спіднє (скоріше для літніх людей), тут же й риба з овочами, кава з миючими засобами) - як то кажуть: "змішались коні й люди".

 

 Отже, що під майже тижневим ярмарком має на увазі КОДА, ми так і не зрозуміли.