WTF?
     
Два десятки автомобілів під Броварами з пробитими колесами (ВІДЕО)

05.03.2016 в мережі інтернет з'явилось відео з Об'їзного шосе під Броварами. На залізничному мосту з пробитими колесами на узбіччі припарковані біля 20-ти автомобілів.

Автор відео стверджує, що масове пробиття шин транспортних засобів трапилось через недбайливе виконання роботи полісменів, які, нібито, забули забрати засоби примусової зупинки автомобілів після затримання ("колючка") одного із порушників.

Цікаво, що ніхто з опитуваних водіїв не бачив "колючок", а причиною неполадки називають жахливий стан дороги та ями.
Нам вдалося поспілкуватися з інспектором патрульної служби Броварського відділу поліції капітаном Володимиром Шубом, який виключає масовий прокол колес черезз засоби примусової зупинки так, як в наявності їхньої служби їх зовсім немає і не було. Причиною може бути навмисний або необережний викид гостріх предметів на проїзжу частину ділянки.

О 14:30 цього ж дня патрульний екіпаж на чолі з капітаном Отрохом Р.Є. проїзжав місце масового проколу колес - ні одного транспортного засобу, припаркованого на узбіччі, виявлено не було.

Вже наступного дня, 06.03.2016 року, автор відео у соціальній мережі вибачився перед працівниками поліції, яких до цього звинуватив у розкиданні "колючок", через які відбулися масові проколи шин біля 20-ти автівок. Але і попередив всіх водів, що проблема все одно гостра і "жертв" може бути більше.