WTF?
     
Броварські патрульні боротимуться з "граками" (ВІДЕО)

 До нашої редакції звернувся броварчанин, наш знайомий, співвласник кав'ярні "Білий кролик", Олександр Жук. Хлопець вирішив виправити одну з проблем нашого міста. На зупинці громадського транспорту, на вулиці Київська поруч з поворотом на - Шевченка по буднях збираються дві черги. Перша - з автівок (переважно бусіки), які підбирають пасажирів на зупинці; друга - з людей, що їдуть у бік столиці. Живий ланцюг тягнеться на десятки метрів. Таке скупчення суттєво заважає руху: автівки заїжджають на зебри та займають місце громадського транспорту; через них водії, що з Шевченка повертають на Київську не бачать, що відбувається праворуч; окрім того, черга людей, також, заважає нормально перейти дорогу.

 Другого березня о 8 годині ранку Олександр у присутності журналістів викликав поліцію. Проте прочекавши годину патруль так і не приїхав. Більше того, близько 8:30 повз черги людей і автівок проїхала поліцейська машина. Активісти усіляко привертали до себе увагу правоохоронців, але вони так і не зупинились, хоча це їхній прямий обов'язок (тож "поліцейським піклуванням" тут і не пахне).

  Ми обговорили ситуацію з начальником патрульної служби Броварської поліції, капітаном Отрохом Р. Є., який погодився, що поведінка його підлеглих є неприйнятною. Руслан Євгенійович повідомив, що патрульні "заробили" догану, окрім того, було проведено черговий інструктаж патрульних. За словами капітана Отроха, поліцейські серйозно візьмуться за "граків", почнуть саме з цієї зупинки. Правоохоронці патрулюватимуть зупинки з 6-ї ранку. Якось суворо карати водіїв, звісно, не будуть, скоріше - попереджатимуть, роз'яснюватимуть.

Вже наступного дня у соціальних мережах з'явилось повідомлення від мешканця міста, який бачив на власні очі роботу працівників Броварського відділу поліції на даній зупинці.

Ця ситуація розділила мешканців міста на два табори: одні мають претензії до нелегальних перевізників, інші навпаки стають на захист швидкості та комфорту.

Багато броварчан не в захваті від того, що поліціянти заборонятимуть водіям зупинятися у місцях призначених для громадського транспорту. За ті самі гроші люди швидко з комфортом дістаються Києва. З іншого боку, можна обрати місце, де ані люди, ані автівки нікому не заважатимуть. Нагадаймо, що за правилами зупинка забороняється на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі; на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга; ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків.

 Сподіваймося, що поліціянти допоможуть грамотно вирішити ситуацію, і врешті люди зможуть діставатися вчасно на роботу, нікому не заважаючи.