WTF?
     
Бровари залишились без метро

 Броварчани давно вже не тішать надію їздити містом на тролейбусах, схоже і про метро можна не мріяти, адже головний лобіст цієї ідеї не пройшов конкурс.

 Нагадаймо, що до кінця березня у столиці має з'явитися новий головний архітектор, якого вперше обирають на відкритому конкурсі. З 12 претендентів визначили 5 фіналістів. Серед них проектний директор ТОВ "Проектні системи ЛТД", Сергій Міргородський, відомий проектами реконструкції Поштової площі й Гостинного двору. Також у п'ятірці начальник КО "Інститут генплану Києва" Сергій Броневицький, директор ТОВ "Компанія "Раден" та замдиректора інституту "УкрНДІпроектреставрація" Сергій Казарянц, директор ООО "Проектне бюро "Город" Юрій Скляренко (з 2011 року до 2014 був начальником управління містобудівництва й архітектури в міській адміністрації Севастополя). Окрім того, у фінал вийшов директор, головний архітектор проектів ТОВ "Архітектурний дім", Ігор Пісарєц.

- З 14 березня почнуться публічні презентації їхнього бачення розвитку Києва. Після цього буде обрано переможця, - говорить заступник голови конкурсної комісії, голова апарату Київської міської адміністрації, Володимир Бондаренко.

 Серед тих, хто відсіявся - Микола Віхарев, якого не раз критикували за ідею створення центрального парку на київських островах з церемоніальним майданом і стелою державності. Хоча він також пропонував відродити річки Либідь, Почайную, Десенку, створити парк радянського періоду, прокласти нові гілки метро на: Троещину, у Вишгород, Вишневе, Бориспіль, Бровари.

 А дуже хотілося би. Це не тільки б заощадило наші гроші, але й звело до мінімуму спілкування з хамовитими водіями маршруток, у яких дорогою можуть відпасти колеса.

Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Сегодня".