WTF?
     
ТО для водіїв броварських маршруток

 До нашої редакції звернулась жінка з історією про "ввічливого водія".

- Сьогодні (2-го березня) я сіла у 327-му маршрутку, - говорить Ірина. - Переді мною зайшло дві людини, після того, як вони розплатились, я підійшла до водія простягла йому гроші та попросила зупинити на "Пекарні" (скажу відразу, гроші передавала особисто, тож до водія була близько, гучність і дикція в мене нормальні).

Водій мені відповів, що на маршруті такої зупинки немає. Тоді я попросила повернути мені гроші та я вийду. Водій відповів, що грошей не віддасть, адже я проїхала вже достатньо, щоб оплатити проїзд (за цей час ми встигли проїхати зупинку). Після цього я запитала, де його номер ліцензії, ПІБ, хто перевізник (цих даних на звичному місці - за водієм, не було). На це чоловік відповів, що "тут не довідка". Після кількох хвилин суперечок (коли вже пасажири почали мені підказувати де правильно вийти), водій мені раптом заявив: я по цих закладах не хожу! Я з очима по п'ять копійок перепитую, а по яких саме? А виявляється по "кофєйнях"! Йому весь цей час здавалось, що я прошу зупинити на якійсь ко-фєй-ні, співзвучно зі словом пе-кар-ня, чи не так?

 У підсумку маємо зіпсований настрій уже зранку. У зв'язку з цим, можливо потрібно запровадити техогляд для самих водіїв маршруток? Щоб пасажири розуміли, що їх везуть не глухі, не сліпі - взагалі адекватні люди.

 До речі, ми вже писали про цього водія, але минулого разу він на свій розсуд змінив затверджений керівництвом міста маршрут, проігнорував дві зупинки "Радіостанція" та "Заправка".