WTF?
     
Броварська поліція провела у школах тематичні уроки

Поліцейські Броварського відділу поліції відвідали навчальні заклади, які знаходяться на території району, де провели правовиховні лекції та бесіди з учнями.

Інспектори поліції розповіли школярам про їх права та обов’язки, види адміністративної і кримінальної відповідальності. Неповнолітні дізналися про злочини проти власності, життя і здоров'я. Також правоохоронці роз'яснили учням, що відповідальність за вчинення правопорушень настає з 16 років, а в окремих випадках, за особливо тяжкі злочини з 14 років.

 

Працівники поліції нагадали школярам про негативний вплив на молодий організм тютюнопаління, алкоголю та наркотиків й наслідки від їх вживання. Також звернули увагу учнів на недопущення порушень шкільної дисципліни.

Поліцейські надали відповіді на всі питання, які виникали у підлітків під час бесіди та роздали школярам листівки-пам’ятки із закликами дотримуватися законів і удосконалювати власну правову обізнаність. Подібні заходи триватимуть й надалі в інших загальноосвітніх закладах області.

Броварський відділ поліції ГУНП в Київській області