WTF?
     
Броварські поліцейські влаштували справжню погоню за "Запорожцем"

В перший день весни вночі, під час патрулювання села Богданівка Броварського району, група реагування патрульної поліції виявила автомобіль марки «ЗАЗ 926М» без державних номерних знаків. На вимогу зупинитися водій автівки не зреагував, продовжуючи свій рух за межі села.

Під час переслідування поліцейськими, підозрюваний автомобіль заїхав на поле, де у нього відпало заднє ліве колесо, що унеможливило його подальший рух. Щойно правоохоронці наблизитись до транспортного засобу, водій та його пасажири почати тікати.

Поліцейські затримали одного з підозрюваних втікачів. Ним виявився 19-річний житель села Залісся, який пояснив, що троє незнайомих чоловіків попутно підвозили його до села Богданівка, тому вплинути на водія зупинитись він не зміг.

На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції. Відомості про дану подію внесено до журналу Єдиного обліку Броварського відділу поліції. Затриманого пасажира доставили до відділу поліції для з’ясування всіх обставин події та проведення відповідних експертиз.

На даний час встановлюються відомості про затриманий транспортний засіб та його власника. Правоохоронці розшукують підозрюваних, які втекли з місця події.

Броварський відділ поліції