WTF?
     
Хліб для броварської малечі

 22-го лютого ПАТ "Київхліб" уклало договір з Управлінням освіти й науки Броварської міської ради на суму 1 млн 033 тис. 770 грн, про це повідомляє ресурс "КиевVласть". Товариство зобов'язалось поставити 45 тисяч кг "Українського" хліба, 24 тисячі кг - білого, 60 тисяч кг батона.

 За даними Єдиного державного реєстру ПАТ “Київхліб” зареєстровано в 1995 році Олександром Волченком з Ізраїля та Марком Родесом з Великобританії, а також іншими акціонерами, яких реєстр не називає. Статутний капітал компанії складає 39 млн 621 тис.103 грн. Керівником значиться заслужений працівник харчової  промисловості, а також член Демократичної партії України Володимир Череда.

 Нагадаймо, що за останні 11 років "Київхліб" неодноразово міняв своїх власників, часто зміни супроводжувались скандальними подробицями. Нерідко й сама діяльність ПАТ опинялась в епіцентрі скандалів. Цьогоріч конкуренцію "Київхліб" складало лише ТОВ "Перший столичний хлібозавод", яке висунуло свої пропозиції на суму 1 млн 030 тис. 350 грн.

Стаття підготована  за матеріалами ресурсу "КиевVласть".