WTF?
     
Перевірка складів «Бровари Вторма»: запланований візит чи політичний тиск (ВІДЕО)

 Неочікувана ревізія навідалася учора, 25-го лютого, на склади підприємства «Бровари Вторма». Його генеральний директор Леонід Черепейнік сьогодні зранку повідомив про це у одній з соціальних мереж. 

 Звістка про приїзд комісії мов грім серед ясного неба ошелешила дирекцію установи. Ані керівництво підприємства, ані його генеральний директор  про перевірку попереджені не були.

 У повідомленні також зазначається: "до складу комісії увійшли депутати міськради від різних політичних партій, представники СЕС, благоустрою, МНС, ЖКГ, спецвідділу".

 Представники комісії вимагали закриття підприємства, бо, як вони зазначили, прийомні пункти вторинної сировини заборонено встановлювати в житловій зоні. Мовляв, це небезпечно для здоров’я людей. Зазначимо, що така практика активно використовується у багатьох містах України.

  Одним із основних обвинувачень, які висунили представники комісії, був дим, який нібито постійно йде від складів на вул. Богунська, 22. Доказом цього стало відео на мобільному телефоні, на якому дійсно можна помітити дим з боку вул. Богунська. Оскільки відео зняте здалеку, визначити, де саме горить, неможливо.

  У ході інспекції комісія виявила на подвір'ї, де «Бровари Вторма» взяла в суборенду приміщення для складу вторинної сировини, сліди горіння. Але це місце знаходиться за територією складу, тому до підприємства не відноситься.

  Охоронець території по вул.Богунська 22 пояснив, що спалював старі матраци, щоб дістати з них металеві деталі, які він міг би здати як вторсировину та заробити таким чином собі трохи грошей. Вочевидь, саме цей момент і відзняли.

  Висновок комісії неоднозначний. Деякі її представники визначили, що жодних порушень немає. Попри це, інші члени комісії наголосили, що треба продовжити перевірку усіх місць,де «Бровари Вторма» здійснює будь-яку діяльність.

  Головний директор «Бровари Вторма» Леонід Черепейнік вважає інспекцію нічим іншим як політичним тиском міського голови. Нагадаємо, 24-го лютого пан Леонід висловив критичне ставлення до роботи мера міста. Пан Леонід повідомив, нещодавно «Бровари Вторма» пройшло десятиденну перевірку Екологічною інспекцією України (найвищий ревізійний орган), яка не виявила жодних порушень. Зазначимо, скарги на діяльність «Бровари Вторма» були. У відповідь на них Леонід Черепейнік надав депутату Броварської міськради Євгену Греднову усю необхідну документацію: дозволи, ліцензії, результати перевірок та ін. Нові скарги з’явилися одразу після оприлюднення офіційного звернення пана Леоніда.

Фото з соціальних мереж