WTF?
     
Броварські ветерани відсвяткували дев'яту річницю створення ради ветеранів органів внутрішніх справ

З нагоди 9-ї річниці  заснування ради ветеранів органів внутрішніх справ в Броварському відділі поліції було проведене зібрання, під час якого керівництво та особовий склад привітали членів ветеранської організації з цим святом.

Розпочалося урочисте зібрання з розповіді голови ветеранської організації Леоніда Мартушканова про створення, становлення та розбудову Броварської ради ветеранів.

 

Зі словами привітання до ветеранів звернувся очільник Броварського відділу поліції Олег Янчинський, який побажав сивочолим ветеранам міцного здоров’я, довгих і плідних років життя, благополуччя і добробуту та подякував за вагомий внесок в історію Броварської поліції. Ви понад два десятки літ чесно віддавались нашій загальній справі – служінню Закону, захисту правопорядку й спокою в суспільстві. А нині ви своїм багатим життєвим досвідом допомагаєте нам виховувати молоде покоління правоохоронців. Низький уклін Вам за це!

З цієї нагоди поліцейські вручили колишнім працівникам ОВС, ветеранам та воїнам-інтернаціоналістам подяки. Наприкінці зустрічі хвилиною мовчання присутні правоохоронці та ветерани вшанували пам‘ять рідних, близьких та знайомих, які загинули на бойовому посту.

 

Броварський відділ поліції ГУНП в Київській області