WTF?
     
Гравець броварської футбольної команди звернувся за допомогою

Мабуть поціновувачи місцевого футболу та і просто багато броварських вболівальників знайомі з футбольним клубом "Юніон".
До нашої редакції звернувся Олександр Мирошніченко, молодий хлопчина, спортсмен, гравець ФК "Юніон" (Бровари). Звернувся Сашко за допомогою та розповів нам невеселу історію свого життя, вірніше життя своєї сім'ї. А почалась ця історія ще в 2015 році...

Більш, ніж півроку тому на рак грудей захворіла його мама. Спільними зусиллями, всією родиною сім'я бореться з недугом. І начебто йде прогрес одужання. Але нещодавно сумна звістка лікарів - у старшої сестри Олександра Наталії Білокриницької виявили гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Біда не приходить одна...

  

Наталії Білокриницькій 33 роки, працює медсестрою у Феофанії, що в Києві, має чотирирічну доньку Анечку. На лікування прогресуючої хвороби терміново потрібні кошти, які "виснажена" родина не в змозі назбирати. Лікарі назвали орієнтовну суму, яка сягає 2 млн. грн. 

Також терміново потрібні донори (будь-якої групи крові). Деталі дізнавайтесь за контактами, вказані нижче.
Олександр звертається до всіх небайдужих допомогти його родині матеріально, донорством та, можливо, порадою. Часу дуже мало. Останнім часом "чорна полоса" переслідує просту українську сім'ю.

Номер приват картки чоловіка Наталії - Білокриницького Віталія -  51 68 75 55 17 43 43 42 або 41 49 49 78 54 36 53 03

Контактний тел.: 097-490-49-21 (Любов Василівна - тітка Наталії).

Велике прохання не бути байдужими до цієї родини та відгукнутись підприємцям, політикам, спортсменам, діячам культури та просто звичайним мешканцям.