WTF?
     
Новий дитячий садочок «Казка»

В нашому місті дуже гостро стоїть проблема дитячих садочків, яких просто таки катастрофічно не вистачає. На даний час їх у нас налічується майже двадцять. Щоб забезпечити наявними місцями всіх бажаючих цього явно замало. За новим Генпланом планується збільшення кількості дошкільних установ на 18, загальною кількістю 2720 місць. Але коли це ще буде? В найближчій перспективі буде побудовано два, в ІІ мікрорайоні, та розташовані в районах будівельних супермаркетів «Олді» та «Епіцентр».

Один із них, будемо сподіватися, вже зовсім скоро буде зданий в експлуатацію. Він має назву «Казка» і судячи із проектної документації, цілком заслужено їй відповідає. Він буде мати шість груп дітей різного віку, по двадцять в кожній. В наявності сучасна спортивна зала та зала для концертно-хореографічних вистав. Крім того будівля буде забезпечена системою охорони та відео спостереження. Дійсно, справжня казка.

Зрозуміло, що такий заклад «по кишені» лише людям заможним, які мабуть і проживатимуть у даному мікрорайоні. Було б побільше таких садочків, які б були доступні для всіх мешканців м. Бровари, тоді і проблема дошкільного виховання була б подолана.