WTF?
     
На довгоочікуваній позачерговій сесії не обійшлося без сюрпризів

Як повідомлялось раніше, міський голова м. Бровари 22.02.2016 року скликав позачергову сесію, яку всі чекали біля трьох місяців.

За день до сесії лідер фракції "ДемаАльянс" Аліна Дяченко в соціальних мережах закликала всіх небайдужих броварчан прийти на цю сесію Броварської міської ради, на якій планується обрати новий склад виконкому, заступників мера та секретаря ряди.

"... Мер пропонує депутатам проголосувати за своїх СТАРИХ заступників - Голубовського та Виноградову, які були в Партії регіонів, які організовували людей на АнтиМайдан, які слухняно виконують всі вказівки згори. Тобто ніякого реального оновлення..."
Що ж відбулось на цій позачерговій сесії?

Чотири броварські фракції: "ДемАльянс", "Солідарність", "Самопоміч" та "Свобода" мали скласти більшість, яка б не дала можливості залишитися на своїх посадах "старих" заступників.
Перед сесією "Солідарність" та "Самопоміч" провели засідання, на якому вирішили півроку поспостерігати за діючими заступниками міського голови Голубовським та Виноградовою, а вже потім замінити їх. При цьому їх кандидат Максим Семенов був внесений мером Сапожком кандидатом в секретарі ради. Про це в соціальній мережі повідомила Аліна Дяченко.

- "Солідарність" на фракції вирішила не підтримувати Голубовського та Виноградову, однак голова фракції заявив, що має власну думку з цього приводу і планує підтримати Голубовського.

"Свобода" заявила, що голосувати ні за Голубовського, ні за Виноградову не буде, бо вони партія Майдану і совість їм не дозволяє голосувати за "регіоналів".

Коли розпочалась сесія і почалось голосування за секретаря, наша фракція заявила, що готові підтримати Максима Семенова від "Самопомочі", якщо їхня фракція не підтримає заступників-регіоналів. Фракція відмовилась, сказали, що це рішення у них все прийняте, переглядати його вони не будуть. Відповідно "ДемАльянс" не голосував ЗА Семенова.

Сапожко, який сам висунув Семенова, та його партії у міськраді обманули "Самопоміч", якій обіцяли підтримку в обмін на Виноградову та Голубовського і не проголосували за Максима.

Настала черга депутатів вносити кандидатуру. Сапожку передали звернення з підписами депутатів за кандидатуру Здоровця від "Свободи". Ми звернулись до голови фракції "Свободи" із запитанням - як вони будуть голосувати по заступникам-регіоналам. Олег Шевчук запевнив нас, що вони будуть голосувати по совісті. "Свобода" - це партія Майдану, заступники - члени Партії регіонів.

Вірячи Олегу Шевчуку ми підтримали Олексія Здоровця на секретаря. 23 голосами Олексій став секретарем ради.

Однак коли дійшло до голосування по заступникам, Шевчук і фракція "Свободи" не дотримались слова - і проголосували за Голубовського. Тобто зробили те, що ще сьогодні вранці готові були зробити "Самопоміч" та Гредунов - лідер фракції "Солідарність".

На щастя, по Виноградовій всі 4 демократичні фракції не підтримали члена Партії регіонів на заступника мера. Також демократи не підтримали керуючого справами виконкому Кузнєцова.

Зрада чи все чи перемога, покаже час. І наступні голосування депутатів.

Але трьох регіоналів з чотирьох, які були командою Сапожка, ми сьогодні гуртом вибили.

Отже, що вдалося сьогодні зробити:

  • Новим секретарем міської ради став депутат від "Свободи" Олег Здоровець. Подання на Здоровця вніс лідер фракції УКРОП Петро Бабич, саме подання підписали 19 депутатів з чотирьох фракцій: "Єдності", УКРОПу, Радикальної партії Ляшка, "Свободи" та "Батьківщини". Під час голосування свої голоси "ЗА" кандидатуру Олега Здоровця дали депутати "Єдності", УКРОПу, "Свободи", "Батьківщини", Радикальної партії Ляшка, "Демократичного Альянсу", позафракційний А. Лопатюк та депутат від "Самопомочі" М. Семенов. Не підтримали кандидата від "Свободи" фракції "Солідарності" та майже вся "Самопоміч"
  • Заступником мера з питань ЖКГ залишився Григорій Голубовський: свої голоси за нього віддали депутати "Єдності", "Батьківщини", "Свободи", Радикальної партії Ляшка та УКРОПу. Не підтримали Голубовського фракції "Солідарності", "Самопомочі" та "Демократичного Альянсу". 
  • Депутати не підтримали на посаді заступника мера з гуманітарної політики Ларису Виноградову. Голосів "Єдності", УКРОПу, "Батьківщини" та Радикальної партії не вистачило. За Виноградову не голосували "Солідарність", "ДемАльянс", "Самопоміч" та "Свобода". Так само не вистачило голосів за призначення керуючого справами виконкому Костянтина Кузнецова. 
  • Першим заступником міського голови став лідер фракції "Батьківщина" Олександр Резнік. Свої голоси "ЗА" Резніка дали фракції "Єдності", РПЛ, УКРОПу, "Свободи" та "Батьківщини". 
  • Виконавчий комітет на цій сесії обрати не вдалося. 

Маєш Право Знати