WTF?
     
Статистика за 13-19.02.2016 від Броварської поліції

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

За період з 13 лютого по 19 лютого 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 207 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 34 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано: 8 - тілесних ушкоджень, 19- крадіжок майна громадян, 1- наруга над могилою, 2 - факти незаконного зберігання наркотичних засобів, 1 – умисне знищення або пошкодження майна, 2- незаконних заволодінь транспортними засобами, 8 – фактів раптової смерті.
На дорогах міста Бровари сталося 6 дорожньо-транспортних пригод , 1- особа в яких постраждала та 5 - ДТП - без травмованих.

До уваги автовласників! 
Залишаючи без нагляду у вечірній час свій автотранспорт, тим самим ви провокуєте злодіїв на крадіжку. 
Щоб уникнути викрадення автомобіля, не використовуйте для зберігання Вашого автотранспорту в нічний час неосвітлені, недоступні для огляду місця (подвір’я багатоповерхових будинків), не залишайте на тривалий час без нагляду авто у місцях великого скупчення транспорту (стоянки біля магазинів, торгових центрів, ринків).
Пам’ятайте, що розкриття випадків викрадення автомобілів більшою мірою залежить від автовласників. Адже чим швидше людина звернеться до відділу поліції, тим швидше будуть зорієнтовані наряди патрульної поліції, а у злочинців буде менше шансів експортувати транспортний засіб за межі міста чи області.
Будьте обережні та пам’ятайте, що цілісність автотранспортного засобу в основному залежить від самих Вас.
Телефони чергової частини Броварського відділу поліції : 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції