WTF?
     
Броварські поліцейські ліквідовують нелегальні гральні заклади

 Броварські поліціянти борються з нелегальним гральним бізнесом у місті та районі. У четвер, 18-го лютого, поліцейські виявили та закрили чотири незаконні гральні заклади: три – у місті, один – у Броварському районі, с. Калита.

 Нагадаємо, згідно з Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні», який у 2009-му році ухвалила Верховна Рада, забороняється діяльність гральних закладів і участь в азартних іграх. За порушення цього Закону настає фінансова відповідальність, яка здійснюється за рішенням суду, ухваленим за позовом органів поліції та органів доходів і зборів.

 Допомагали поліціянтам виявляти підпільні гральні зали співробітники Управління захисту економіки, Департаменту внутрішньої безпеки, цивільного корпусу «Азов-Київщина», громадського формування «Ворон». Спільними зусиллями правоохоронці провели чергову успішну перевірку.  

 Один із виявлених гральних залів у Броварах знаходився у пабі «Дублін», який розташований на вул. Симона Петлюри (Черняховського), 20. Начальник відділу зв’язків з громадськістю Броварського міського відділу поліції Юлія Барабаш повідомила нашим журналістам:

 - До міськвідділу поліції надійшла інформація про те, що за цією адресою функціонує підпільний гральний заклад. Правоохоронці одразу відреагували на повідомлення. Наразі діяльність закладу припинена.

 Правоохоронці вилучили з підпільного закладу усе гральне обладнання, комп’ютерну техніку та меблі: стійки, столи, стільці. Відповідно до законодавства України, майно та обладнання має бути конфіскованим. Вивезти усе умеблювання з першого разу не вдалося – так багато було його у закладі.

 Припинили функціонування й інші незаконні гральні заклади. Загалом під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили 24 одиниці комп’ютерної техніки, яка була відправлена на комп’ютерно-технічну експертизу. Встановлюються особи, причетні до організації нелегального бізнесу.

 За всіма виявленими фактами порушення Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Правопорушники повинні виплатити штрафи у розмірі від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів. Наразі триває досудове розслідування.