WTF?
     
Броварська "Тиха хода" (ВІДЕО)

 19-го лютого відбулась Тиха хода за загиблими на Майдані. На захід зібралось близько ста людей, переважно - школярі. Серед присутніх були й представники влади, ми помітили: Леоніда Черепейніка, Юрія Чередника, Сергія Батюка, Володимира Опалька. Підлітки відразу обступили Сергія Батюка, який ділився спогадами дворічної давнини.

Л. Черепейнік роздав квіти для покладання охочим. Нарешті усі зібрались, і колона рушила до Майдану Свободи.

  

 Ходу супроводжували поліція та медперсонал. Відверто кажучи, назвати процес тихим не можна, адже час від часу натовп вибухав викриками: "Слава Україні!", "Героям Слава!", "Україна понад усе!" Тим часом ми йшли та розмірковували над тим, що людей могло бути й більше. Зовсім нещодавно діти покладали квіти на вічні вогні присвячені Вітчизняній війні, інколи не розуміючи навіщо. Не можна сказати, що це нормально, але це зрозуміло, після другої світової - виросло не одне покоління. Тут зовсім інше. Було трохи образливо, адже це наша новітня історія, яку ми не просто прочитали, передивились у художній інтерпретації - багато хто її творив, інші дивились у прямому ефірі.

- Те що, переважно, прийшли діти, - говорить Ю. Чередник - факт. З одного боку, це робочий день, з іншого - якщо б людина хотіла, могла  знайти час. Навіть депутати могли б бути присутніми у більшій кількості.

На майдані Свободи люди поклали квіти у підніжжя пам'ятника Героїв Небесної сотні. Свічки клали незапаленими через поривчастий вітер. Першою слово взяла поетеса Марія Волинська (Махновець) , яка прочитала кілька своїх віршів, присвячених подіям дворічної давнини. Також перед присутніми виступив Ю. Чередник. С. Батюк попросив ушанувати полеглих хвилиною мовчання, після чого хтось затягнув гімн, який підхопило все товариство.

 20-го лютого о 13:00 розпочнеться захід присвячений цим героїчним, трагічним подіям. Того ж вечора о 18:00 від бювету на вулиці Грушевського, вулицею Небесної сотні (Возз'єднання) відбудеться жалобна хода до Майдану Свободи. Там біля меморіалу присвяченого героям Революції Гідності буде проведено мітинг. Тож приходьте, проявляйте єдність не тільки в критичні миті, будьмо єдними завжди.