WTF?
     
Цієї суботи у Броварах відбудеться турнір зі спортивно-бальних танців “Star Dance”

20 лютого в Броварах відбудеться танцювальний конкурс “Star Dance 2016. Part 2”. Організаторами виступають клуби спортивного танцю “Тандем” та “Данслайф” під егідою Всеукраїнської громадської організації “ЛФСТ”. Місце проведення: Бровари, вул.Чкалова, 9А, спорткомплекс “Світлотехнік”. Про це повідомляє видання "Маєш Право Знати".

Участь в турнірі по спортивно-бальним танцям будуть брати діти від 4 до 16 років, а також дорослі. Очікується, що виступатимуть також і люди з обмеженими можливостями. “Star Dance 2016” прийме близько 400 учасників з різних колективів Броварів, Києва та Київської області.

Як повідомляють організатори, захід пройде за підтримки депутата облради Олега Іваненка. Серед організаторів: КСТ “Данслайф” (Переяслав-Хмельницький) та КСТ “Тандем” (Бровари). Клуб “Тандем” створено в 1996 році, в Броварах він працює вже 12 років, відкрився при Міському клубі творчості (Гагаріна, 6).

Початок змагання о 10:00, реєстрація учасників закінчується за 30 хвилин до початку програми. Вхідні квитки коштуватимуть 100 грн (+40 грн додаткове місце за столиком). 

Оцінювати конкурс буде команда ліцензованих суддів відповідних категорій. Учасників нагородять дипломами, кубками, дипломами, призами, а найактивніших вболівальників – солодкими призами від “Львівської майстерні карамелі”. Танцювальний майданчик – 200 кв. м. На турнірі працюватиме магазин “Імперія танцю”, буфет, також до послуг учасників конкурсу ламінація дипломів.