WTF?
     
Звіт народного депутата України Павла Різаненка

 

25 лютого у м. Бровари відбудеться прес-брифінг, під час якого народний депутат Павло Різаненко представить річний звіт своєї діяльності у Верховній Раді України, а також в рамках брифінгу заступник директора Програми USAID «РАДА» Едуард Рахімкулов презентуватиме концепцію Проекту «Модельний округ».

25 лютого у м. Бровари громадська організація «Інтерньюз-Україна» в рамках Програми USAID «РАДА» проведе регіональний прес-брифінг народного депутата Павла Різаненка, який відповідно до ст. 24 Закону України «Про статус народного депутата України» проведе звітування про роботу у Верховній Раді України VIII скликання за період листопад 2014 – січень 2016 рр.

Окрім цього, Едуард Рахімкулов, заступник директора Програми USAID «РАДА», презентуватиме концепцію та можливості Проекту «Модельний округ», що допоможе покращити комунікацію та взаємодію виборців з народними депутатами, а також задіяти інструментарій електронної демократії до парламентської роботи.

 Прес-брифінг відбудеться 25 лютого о 13.00 у м. Бровари за адресою вул. Ю.Гагаріна, 15 (4 поверх, приміщення Броварської районної державної адміністрації).

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

Для участі просимо акредитуватися, заповнивши онлайн-анкету (http://bit.ly/report_feb) до 15.00 23 лютого 2016 р.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у менеджера Програми «РАДА» в ГО «Інтерньюз-Україна» Паригіної Катерини за телефоном +38 093 403 58 87 або kparyhina@internews.ua

Довідка: Прес-брифінг буде проведено у рамках ініціативи Програми USAID «РАДА» Проекту «Модельний округ», що має на меті покращити комунікацію та взаємодію народних депутатів та громади, які вони представляють у Парламенті. У рамках цієї ініціативи обрано 7 модельних округів, включаючи округ, який  представляє народний депутат України Павло Різаненко.