WTF?
     
Підозрювальний іноземець викинувся з вікна Броварського відділу поліції (ВІДЕО)

У Броварському відділі поліції під час очної ставки з потерпілою підозрюваний у скоєнні грабежу громадянин Туреччини, який перебуває у міжнародному розшуку, випригнув з вікна третього поверху. Травмованого іноземця доставлено до лікарні, де він наразі перебуває у реанімаційному відділенні.

17 лютого увечері до службового кабінету Броварського відділу поліції, що знаходиться на третьому поверсі адмінбудинку, для проведення слідчих дій по кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України було викликано 29-річну місцеву мешканку, як потерпілу, та 28-річного громадянина Туреччини, як можливого її кривдника.  Іноземець, який торгував на місцевому ринку, був запрошений слідчим для проведення очної ставки з потерпілою, оскільки підозрювався у скоєнні грабежу. 15 лютого двоє чоловіків скоїли на жінку напад і відібрали золотий ланцюжок та мобільний телефон. Під час розмови зі слідчим іноземець поставив свій підпис у протоколі, після чого різко підійшов до вікна та відкривши його, випригнув.

Травмованого чоловіка з тілесними ушкодженнями каретою швидкої допомоги доставлено до місцевої лікарні, де він наразі перебуває у реанімаційному відділенні. 

Як повідомили виданню "At Brovary" у Броварському відділі поліції 18.02.2016 року, підозрювальний прийшов до тями та переведений до нейрохірургічного відділення Броварської центральної районної лікарні, де знаходиться під вартою полісменів. До працівників поліції громадянин Туреччини не має та пояснює, що викинувся з вікна, щоб уникнути покарання.

За даним фактом інспекція по особовому складу та управління внутрішньої безпеки Нацполіції, а також міська прокуратура проводить перевірку.

Крім цього, згідно з обліками бюро Інтерполу відомо, що іноземець перебуває у міжнародному розшуку за вчинення низки крадіжок на території Туреччини та підлягає екстрадиції до рідної держави.

 

Відділ комунікації ГУНП в Київській області