WTF?
     
Нова хвиля реконструкцій в Броварах

 Басейн "Хвиля", який знаходиться на Торгмаші, знов реконструюватимуть, пише видання "Маєш право знати", з посиланням на начальника відділу капітального будівництва БМР, Людмилу Павлик. Рішенням сесії Броварської міської ради з нашого бюджету знов виділено кошти.

Відновити басейн збираються вже котрий рік поспіль, гроші на нього також виділяються не перший раз. Тож у якому стані споруда, та скільки потрібно на неї витратити ще?

 

Депутати міськради минулого скликання за зверненням громадян, зокрема батьків 2-ї школи, в минулому році виділили на проектування басейну 465 тисяч грн, - говорить Л. Павлик. -  Замовником виступив відділ капбудівництва. Наразі проект готовий і проходить експертизу, на це рішенням сесії від 28 січня цього року виділено 50 тисяч грн.

Прогнозується, що в березні вже буде готовий висновок експертизи і депутати на сесії будуть приймати рішення щодо продовження фінансування. Орієнтовно реконструкція басейну обійдеться у 80 млн грн. Стару будівлю демонтують, практично це буде новий басейн – розрахований на дві ванни (мала і велика). Басейн не належатиме якійсь структурі чи школі, він буде відкритий для усіх броварчан та гостей міста.

 Ситуацію з басейном "Хвиля" також прокоментував майстер спорту міжнародного класу з плавання, учасник Олімпійських ігор в Пекіні, бронзовий та срібний призер чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон та рекордсмен Європи (який, до речі, з початку 2014 року керує басейном “Купава”), Сергій Бреус.

- У минулому році Федерація плавання України подавала міській владі на розгляд свій проект реконструкції басейну. Він був спланований відповідно до міжнародних сучасних стандартів – бо треба ж йти в ногу з часом. Проте після цього від влади – мовчок. Чи прийняли вони нашу концепцію – я не знаю, мабуть, ні, бо до мене більше ніхто не звертався.

 Отже що з цього вийде, побачимо згодом.

 Стаття підготована за матеріалами видання "Маєш право знати".