WTF?
     
У Броварах горіла зала ігрових автоматів

  Вночі з 11-го на 12-те лютого у Броварах на вулиці Степана Бандери (вул. Дімітрова) горіла одноповерхова цегляна будівля, в приміщенні якої, як потім виявилося, розташовувалася нелегальна зала ігрових автоматів. Про це повідомляє видання «Маєш право знати».

  До відділу броварської пожежної частини уночі 12-го лютого надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Степана Бандери, 18. Виявилося, що палала нежитлова одноповерхова цегляна будівля. Її вікна були розбиті, а електродріт – зірваний.

  Коли рятувальники зайшли до приміщення, то виявили оббиту пластиком кімнату, з п’ятьма ігровими автоматами. Місцеві мешканці підтверджують інформацію про нелегальну залу ігрових автоматів у будівлі.

  Відділу броварської поліції причини займання поки що не відомі. Наразі тривають слідчо-оперативні дії. Офіційну причину пожежі згодом мають повідомити криміналісти та пожежні.

  Продавці розташованих поруч кіосків розповідають про те, що перед займанням чули вибух. Вони припускають, що загоряння сталося внаслідок потрапляння в будівлю «коктейлів молотова».