WTF?
     
Інформація про вбивство жінок в Броварах на Торгмаші не відповідає дійсності.

У соціальних Інтернет-мережах з’явилася інформація, що за останній місяць, у місті Бровари, в районі «Торгмаш», вбито трьох жінок. Поліцейські провели перевірку - жодних повідомлень про скоєння заявлених злочинів не надходило.

З початку 2016 року на території міста Бровари та району відділом поліції зареєстровано 1 вбивство (розкрите) та 83 раптові смерті громадян.

Останній випадок стався 12 лютого, на розі вулиць Островського та Поповича, що в місті Бровари. Біля бетонного паркану місцева мешканка виявила тіло жінки. Працівники поліції, які одразу прибули на місце події, встановили особу померлої - нею виявилась 31-річна місцева жителька, мати чотирьох дітей. З’ясувалося, що жінка зловживала спиртними напоями. Судово-медична експертиза встановила, що смерть настала внаслідок переохолодження. Тілесні ушкодження, у вигляді синців, які були виявлені на її тілі, не могли спричинити смерть. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Шановні громадяни, перевіряйте інформацію, яка публікується в соціальних Інтернет-мережах та довіряйте тільки офіційним джерелам інформації!

 

Відділ комунікації ГУНП в Київській області