Вражаюча перемога «Юніону» та нищівна поразка «Елефанту»: дев’ятий тур чемпіонату міста з футзалу

Триває Відкритий чемпіонат міста Бровари з футзалу Вrovsport. Цієї неділі відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату. Традиційно команди Першої ліги змагалися на майданчику в СК «Світлотехнік», а Вищої ліги – у СК БВУФК. Нагадаємо, перша серія матчів у рамках Вrovsport відбулася у листопаді минулого року.

Закінчилося перше коло змагань Вищої ліги. Її лідери не змінилися – вони лишень підтвердили свої впевнені позиції. У загальному підсумку, перше місце турнірної таблиці посідає ФК «Атлетік» із кількістю очок двадцять два. Другим став «Вітер» – у активі команди двадцять очок. За ними – СК «Беркут». Протягом першого кола їм вдалося здобути вісімнадцять очок.

У гострій і безкомпромісній боротьбі пройшла серія матчів Першої ліги. Невдалими вони виявилися для ФК «Елефант» і «Транзит» – жодного забитого голу у ворота суперників. Гра не принесла помітних результатів «Щиту», «Епіцентру К4» та «ДрімТім» – у їхньому активі лише по одному забитому голу.

Бурхливо розвивалися події під час матчу «Оврут» проти «Зінгеру». До останньої хвилини не можна було передбачити результат гри. Матч був сповнений вдалими та «не зовсім» влучними атаками, через що глядачі у залі ледь стримували хвилювання і не боялися проявляти власні емоції. Зрештою, матч закінчився з рахунком 3:3.

Приємно здивували глядачів «юніонівці» – сім забитих голів у ворота «Терміналу». Протягом матчу гравці «Юніону» повністю володіли ініціативою, а тому мали змогу створити багато вдалих моментів, якими, власне, і скористалися, хоча й не сповна. Тричі на перших десяти хвилинах у першому таймі та чотири рази – у другому. Проте хлопці не змогли забити суперникам пенальті. Від ще одного голу «Термінал» врятувала майстерність воротаря. Вирішальний гол забив «юніонівець» Прокопчук Максим на 39-ій хвилині гри.

Президент ФК "Юніон" Руслан Семенець прокоментував результат гри такими словами:

- Грою і її результатом задоволений. Хлопцям майже все вдалося, хоча, в деяких моментах не сповна реалізували свої можливості. Вони вдало комбінували, багато били. Сподіваюся, хлопці не втратять цього запалу. Попереду ще п’ять матчів. Маємо всі шанси посісти друге місце у турнірній таблиці та вийти у півфінал чемпіонату.