WTF?
     
Герой Небесної Сотні, броварчанка - Антоніна Дворянець

Антоніна Григорівна Дворянець (дівоче прізвище Нечипоренко) народилася 23 березня 1952 року в селі Старосілля Чорнобильського району Київської області. Освіту здобула в Чорнобильській школі-інтернаті та Боярському технікумі гідромеліорації. Після закінчення технікуму працювала за фахом у Чорнобильському районі. Ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС.
У 1987 р. сім’я переїхала в Бровари. Антоніна Григорівна працювала вахтовим методом у Чорнобильському управлінні осушувальних систем на посаді інженера-гідротехніка.
Місце роботи в останні роки – управління осушувальних систем у м. Києві.
Із чоловіком Іваном Григоровичем, який і тепер працює в Чорнобилі, виховали доньку Світлану та сина Володимира.
Родина з перших днів підтримувала Революцію Гідності. Антоніна Григорівна, Іван Григорович та їхня донька Світлана постійно перебували на Майдані Незалежності. Син Володимир також періодично брав участь у подіях на Майдані. Іван Григорович узяв відпустку і провів її разом з дружиною, допомагаючи повсталим українцям здобувати свободу. 
Після закінчення відпустки він поїхав на вахту в Чорнобиль. Наступного дня потелефонувала донька Світлана і стривожено повідомила, що мама, яка залишилася на Майдані, не виходить на зв'язок, не відповідає на телефонні дзвінки. Згодом від неї надійшла звістка, що маму знайшли мертвою.

18 лютого 2014 року Антоніна Дворянець пішла на мирний пікет біля Верховної Ради.

Після початку розгону учасників акції на барикаді біля верхнього входу до станції метро «Хрещатик» на вулиці Інститутській виявили тіло Дворянець. Нанесені травми виявились несумісними з життям.

З розповідей євромайданівців, які чергували на барикаді, Антоніна Дворянець кинулась захищати активістів від побиття. В цей час її кийком сильно вдарив спецпризначинець міліції, ймовірно з підрозділу донецького «Беркуту».

Ідентифікували тіло за посвідченням ліквідатора чорнобильської катастрофи

Біографічні дані уклала старший науковий співробітник Броварського краєзнавчого музею Марія Обухова зі слів чоловіка Антоніни Григорівни Дворянця Івана Григоровича.

 

Відділ Культури М. Бровари