WTF?
     
Гандбольний клуб з Броварів переміг в міжнародному турнірі

Нещодавно з білоруського міста Новополоцьк повернулася аматорська гандбольна команда з м. Бровари, де з 12-го по 14-те лютого 2016 року проходив ІХ Міжнародний турнір з гандболу серед чоловічих команд пам'яті Льовина С.П.

Сергій Петрович Льовин був видатним спортсменом та талановитим тренером, який виховав не одне покоління достойних спортсменів. Ось вже дев'ятий рік поспіль вшанувати пам'ять засновника новополоцького гандбольного клубу приїхали не тільки білоруські команди, але і команди з України, Латвії та РФ.

 

Боротися за перемогу в турніри традиційно виявили бажання 10 команд, єдиним представником яких з України є аматорський ветеранський ГК "Торнадо" (м. Бровари):

  • "ГК ім. Льовина С.П." (м. Новополоцьк, Білорусь);
  • ГК "Орел" (м. Орел, РФ);
  • ГК "Блискавка" (м. Ярославль, РФ);
  • ГК "Бікор-Дентєк" (м. Новополоцьк, Білорусь);
  • ГК "Торнадо" (м. Бровари, Україна);
  • "Збірна м. Лепель" (м. Лепель, Білорусь);
  • SK "LATGOLS" (м. Лудза, Латвія);
  • "Збірна СЛЮШОР №2" (м. Новополоцьк, Білорусь);
  • "Збірна м. Корольов" (м. Корольов, РФ);
  • "Збірна м. Могильов" (м. Могильов, Білорусь).

Турнір проводився три ігрові дні 12-14.02.2016 на базі спортивного комплексу "Хімік". Після жеребкування команди розділили на дві підгрупи, групові матчі в яких пройшли 12-13.02.2016 року. Також в другий ігровий день, 13.02.2016 о 12:00, пройшла церемонія відкриття турніру, в програмі якої провелись виступи професійних черлідерів та місцевих колективів, конкурси, призи для глядачів.
За словами глядачів, яким пощастило потрапити на матчі, організатори турніру були на висоті:

- 10 команд з 4-х країн в цей непростий час - це говорить саме за себе! Була створена настільки тепла, дружня атмосфера, що згадався час, коли всі були разом ... Готовий зняти капелюха перед тими, хто все це організував! Були і показові виступи, і подарунки, і пироги всім командам, і суддівство, відповідне рангу змагань. Давно я не мав такого задоволення від побаченого))) Коротше, хто не потрапив сюди в цей раз - не спізніться, готуйте заявки на майбутній рік, на 10-й ювілейний!

 
Фаворитами турніру вважались спортсмени з місцевого гандбольного клубу "ГК ім. Льовина С.П." (м. Новополоцьк, Білорусь), які минулого року перемогли на цьому турнірі. Броварські гандболісти тоді посіли друге місце.
Цього року, як і минулого "ГК ім. Льовина С.П." (м. Новополоцьк, Білорусь) та ГК "Торнадо" (м. Бровари, Україна) було розподілено по різних групах, де обидва гандольні клуби перемогли у всіх матчах, набравши, відповідно, по вісім очок.

  

Тож основний фінальний матч за перше місце відбувся між переможцями своїх груп - місцевим "ГК ім. Льовина С.П." (м. Новополоцьк, Білорусь), який виступає у вищий лізі чемпіонату Білорусії та аматорським та найстаршим на турнірі, єдиним представником з України ГК "Торнадо" (м. Бровари, Україна). Можна сказати, що відбувся минулорічний фінал, але результат був вже інший. В дуже запеклій боротьбі броварські аматори перемогли "вищоліговиків" з сусідньої Білорусії з рахунком 16:17.

 
Матч за третє місце між SK "LATGOLS" (м. Лудза, Латвія) та "Збірною м. Могильов" (м. Могильов, Білорусь)  був не такий запеклим і результат був прогнозований вже на перших хвилина матчу. В результаті впевнена перемога латвійців з рахунком 11:28.

Результати фінальних матчів:

"ГК ім. Льовина С.П." (м. Новополоцьк, Білорусь) - ГК "Торнадо" (м. Бровари, Україна) - 16:17 (матч за І місце);

"Збірна м. Могильов" (м. Могильов, Білорусь) - SK "LATGOLS" (м. Лудза, Латвія) - 11:28 (матч за ІІІ місце);

ГК "Бікор-Дентєк" (м. Новополоцьк, Білорусь) - "Збірна м. Лепель" (м. Лепель, Білорусь) - 16:26 (матч за V місце);

ГК "Орел" (м. Орел, РФ) - "Збірна м. Корольов" (м. Корольов, РФ) - 17:18 (матч за VII місце);

"Збірна СЛЮШОР №2" (м. Новополоцьк, Білорусь) - ГК "Блискавка" (м. Ярославль, РФ) - 24:23 (матч за IX місце).

Редакція "At Brovary" хоче привітати ГК "Торнадо" з перемогою в турнірі, гравці якого не тільки захистили честь міста Бровари, але і честь всієї України!