WTF?
     
Депутат Броварської міської ради бореться з "лежачими поліцейськими"

Останнім часом в Броварах в районі Старого міста постала проблема великої кількості неправильно встановлених "лежачих поліцейських". Дуже багато скарг від місцевих мешканців з цього приводу отримує депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік, який відповідає за цей округ

КП «Бровари – Благоустрій» має демонтувати незаконно встановлені «лежачі поліцейські» на вулицях Дмитра Янченка (вул. Андрєєва), Мельника Михайла (вул. Коккінакі), Василя Симоненка, Пилипа Орлика (вул. Матросова), Броварської сотні (вул. Чкалова), як тільки настануть сприятливі погодні умови. Про це повідомляє депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік на своїй сторінці у одній з соціальних мереж.

Таку відповідь Леонід Володимирович отримав на своє прохання до заступника міського голови Григорія Голубовського перевірити законність встановлення та дотримання технічних вимог при облаштуванні пристроїв примусового зниження швидкості. Як зазначає броварський депутат, до пана Голубовського він звертався двічі, позаяк у відповіді на перше звернення не було вказано час демонтажу «лежачих поліцейських».

Виконавча комісія Броварської міської ради доручила КП «Бровари – Благоустрій» за настання сприятливих погодних умов демонтувати незаконно встановлені «лежачі поліцейські». Управлінню житлово-комунального господарства було доручено після затвердження видатків міського бюджету укласти договір та розробку комплексної схеми ОДР з урахуванням облаштування «лежачих поліцейських» на вулиці Дмитра Янченка, перехресті вулиць Янченка-Богунської-Армії УНР (вул. Таращанська), перехресті вулиць Янченка-Сєрова та на вул. Броварської сотні (вул. Чкалова.)

 

Таким чином, згідно з протольним дорученням, КП «Бровари – Благоустрій» має демонтувати незаконно встановлені «лежачі поліцейські» на вулицях Дмитра Янченка (вул. Андрєєва), Мельника Михайла (вул. Коккінакі), Василя Симоненка, Пилипа Орлика (вул. Матросова), Броварської сотні (вул. Чкалова) до 1 березня 2016 року. 
Будемо чекати...