WTF?
     
Статистика за 06-12.02.2016 від Броварської поліції

Броварський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Київській областіЗа період з 06 лютого по 12 лютого 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 169 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 30 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано: 3 - тілесних ушкоджень, 2– шахрайства, 16- крадіжок майна громадян, 1 – умисне знищення або пошкодження майна, 1 – порушення недоторканості житла, 1- безвісті відсутній, 2 – факти раптової смерті.

На дорогах міста Бровари сталося 16 дорожньо-транспортних пригод, 2- особи в яких постраждали та 14 - ДТП - без травмованих.

Шановні жителі міста Бровари!

Повідомлення про крадіжки мобільних телефонів правоохоронці отримують майже щодня.
Тому, щоб уберегти свій засіб зв’язку від крадіїв поліцейські радять дотримуватися елементарних правил.
Не використовуйте поширені нині гаманці для мобільних телефонів або кліпси, що кріпляться до пояска. На ринку, в громадському транспорті в годину пік у вас мало шансів відчути, як злодій відстібає їх. Вкрай ненадійні зовнішні і задні кишені штанів - телефон там видно неозброєним оком, і ви самі спокушаєте злодія легкою здобиччю. Кладіть мобільний туди, де будете його відчувати, наприклад, у внутрішню кишеню піджака.
Дорогими телефонами багато користується школярів. Батькам правоохоронці радять пояснити дітям, що телефон – не іграшка, тому не варто ним гратися на вулиці або в транспорті. Учні повинні розуміти, що у жодному разі засіб зв’язку не можна давати "подивитися", "зателефонувати", "перевірити", "погратися", "порівняти" чужій людині, а якщо вона наполягає, голосно кликати на допомогу.

Поліцейські вкотре закликають власників телефонів бути обачними. Якщо не вдалося уникнути крадіжці – не гайте часу, а телефонуйте до чергової частини відділу поліції.
 
Ваше своєчасне повідомлення допоможе оперативно затримати зловмисника.

Телефони чергової частини Броварського відділу поліції : 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Київській області