WTF?
     
100 тис. доларів для Броварського дитячого реабілітаційного центру (ВІДЕО)

Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу в рамках Програми гуманітарної безпеки "Кусаноне" на загальну суму $460 тис. для реалізації шести проектів у сфері освіти та медицини у Київській, Дніпропетровській, Черкаській, Херсонській та Запорізькій областях, повідомляє "Укрінформ".

Урочиста церемонія підписання грантових угод відбулася сьогодні, 12 лютого, в Києві за участю посла Японії в Україні Шігекі Сумі. "Проекти в рамках програми "Кусаноне" гарні, оскільки вони дуже швидко створюються, і японська сторона може напряму надати допомогу людям", - наголосив дипломат.

За інформацією видання, підписання угоди передбачає "Проект оснащення Центру реабілітації дітей-інвалідів м. Бровари ліфтом та міні-автобусом". 

Біля 150 діточок з особливими потребами з Броварів та району відвідує Центр реабілітації, яким керує депутат Броварської міської ради Іваненко Валерій Іванович. Багато вихованців центру ледве пересувається або зовсім не здатні самостійно пересуватись. Батьки витрачають останні кошти на таксі, аби привезти своє чадо на заняття до реабілітаційного центру. Тому в рамках японського проекту "Кусаноне" було вирішено виділити 100 тис. доларів на міні-автобус та ліфт для дитячого реабілітаційного центру, адже піднятись сходами на другий поверх можуть далеко не всі дітки з особливими потребами.
Більш детально про підписання угоди та про Броварський Центр реабілітації дітей з особливими можливостями дивіться у відеоматеріалах провідних телеканалів країни: