WTF?
     
Квіти до дня закоханих

 Напередодні Дня всіх закоханих наші журналісти пройшлись Броварами й прицінились у скільки обійдуться квіти. Для порівняння ми завітали у квіткові магазини на базарі біля парку "Перемога", на Торгмаші поблизу магазину АТБ, та в районі "Зеленого папуги".

- Чи планується підвищення?, - питаємо в продавчині (Торгмаш).

- Та вже вчора підвищили, тож більше не планується.

 На Торгмаші можна купити квітку від 12 гривень (маленька гвоздика) до 50 гривень (імпортна троянда на довгій ніжці, орхідеї на гілці нам не зустрілись, лише в горщиках - 200-300 грн).

 Біля "Зеленого папуги" квіти не надто відрізняються ані асортиментом, ані ціною. Чи будуть перед святом піднімати ціни тут продавчині складно сказати. Окрім, власне, квітів у магазині на Торгмаші можна придбати супутні товари, наприклад, повітряні кульки; у магазинах поблизу "Зеленого папуги" продають валентинки.

 

  На вулиці Гагаріна, біля базару є цілий ряд квітів. Тут можна знайти тюльпан і за 18, і за 20 гривень; хризантему - і за 20, і за 25. Найдешевший букет (з хризантем) коштує 100 гривень. Маленька троянда продається за 25-30 грн; імпортна на довгій ніжці - 50; "наша" (з калинівської "Асканія-Флора") - 30.

Але щоб знайти прийнятнішу ціну, доведеться обійти весь ряд і перепитати усіх продавчинь, адже цінників немає, або вони настільки малі, що їх не розібрати, або їх не видно.

 Взагалі, вибрати є з чого. Асортимент пристойний і ціни коливаються не дуже сильно. Отже, зараз саме час купувати квіти для коханих.