WTF?
     
Броварські пожежники отримали нову машину

 Броварські рятувальники отримали в бойовий розрахунок ще одну пожежну машину, повідомляється на сайті Головного управління ДСНС України у Київській області. Рятувальники й працівники ПРаТ «Спецбудмаш» відновили та модернізували стару техніку, яка тепер обладнана сучасним водяним насосом і ємністю для води об’ємом 6 м3. Техніка дозволить пожежно-рятувальному підрозділу оперативно та ефективно ліквідувати пожежу на початковій стадії, без залучення додаткових сил і засобів.

 Це дуже важливо ще й тому, що броварські рятувальники, уже котрий рік поспіль беруть участь у ліквідуванні пожеж на торфовищах і в лісах, де майже відсутні доступи до води. Окрім того, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області, Василь Слободяник передав рятувальникам  21-ї Державної пожежно-рятувальної частини 40 комплектів якісного вогнестійкого одягу німецького виробництва.

- Я завжди радію, коли в підрозділі з’являється нова техніка. Ми кілька днів випробували цей автомобіль в найважчих умовах і він відмінно впорався з усіма поставленими перед ним непростими завданнями. Маневрений, надійний – саме так я можу його зараз охарактеризувати. У нас попереду непростий період ліквідації пожеж в екосистемах, і наявність автомобіля з такою ємністю для води дозволить нашому підрозділу ефективніше діяти в бойовій обстановці.