WTF?
     
В Броварах викрили фальсифікований алкоголь майже на 2 млн. грн.

У Київській області співробітники податкової міліції викрили мережу підпільних цехів з виробництва фальсифікованої горілки та коньяку. Про це на своїй сторінці повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

 
У рамках операції «Акциз-2016» і розслідування кримінального провадження було встановлено, що за двома адресами одного з міст області громадянин організував підпільне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Готова продукція розливалася в картонні коробки та пластикові пляшки різного об'єму.

 
Накопичення і зберігання напоїв здійснювалося в місті Бровари. Продавався фальсифікат на території столиці та Київської області.
Внаслідок проведених трьох обшуків було виявлено та вилучено 6,5 тисячі літрів фальсифікату, в тому числі 320 пляшок елітних алкогольних напоїв, обклеєних марками акцизного податку в РФ, 1,9 тисячі літрів фальсифікату коньяку, 3,7 тисячі літрів спирту, а також обладнання для здійснення виробництва. Загальна сума вилученого становить 1,8 мільйона гривень.

 
Наразі розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) УК України, триває.