WTF?
     
Статистика за 30.01 - 05.02.2016 від Броварської поліції

За період з 30 січня по 05 лютого 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 180 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 32 – з ознаками кримінальних правопорушень.
Так, на території міста Бровари зареєстровано: 1- вбивство, 2- крадіжки майна громадян, 1– шахрайство, 3 - тілесних ушкоджень, 1 – невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат, 2 - повідомлення про підробки документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів, 5 – фактів раптової смерті.
На дорогах міста Бровари сталися 9 дорожньо-транспортних пригод без травмованих.

Шановні громадяни! Правоохоронці вкотре звертаються до Вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих предметів схожих на вибуховий пристрій:
- негайно телефонувати до чергової частини відділу поліції за номером 102;
- не торкатися до виявленого підозрілого предмета, не підходити й не пересувати його;
- утримуватися від паління, використання засобів радіозв’язку, у тому числі й мобільного, поблизу такого предмета, не здійснювати самостійних дій із підозрілим предметом;
- попередьте перехожих про можливу небезпеку;
- по можливості забезпечити охорону такого предмета й небезпечної зони (під час охорони такого предмета знаходитися за захисними спорудами чи предметами, вести спостереження).
Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків, пов’язаних з вибуховими пристроями, – грубе порушення елементарних правил безпеки. Знешкодити вибуховий пристрій або локалізувати вибух можуть лише підготовлені спеціалісти після виведення людей із небезпечної зони.

Броварський відділ поліції